Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Čína - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Číny? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do jedné z nejstarších a nejrozmanitějších zemí světa, kde budete mít příležitost objevit bohatou historii, kulturu a přírodní krásy. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit ikonická místa jako Velká čínská zeď, Zakázané město v Pekingu, Terakotovou armádu v Xi'anu a tradiční vodní vesnice jako je Suzhou.... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Číny? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do jedné z nejstarších a nejrozmanitějších zemí světa, kde budete mít příležitost objevit bohatou historii, kulturu a přírodní krásy. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit ikonická místa jako Velká čínská zeď, Zakázané město v Pekingu, Terakotovou armádu v Xi'anu a tradiční vodní vesnice jako je Suzhou.

Čína, největší země na světě podle počtu obyvatel, je nádherně rozmanitá země s bohatou historií, kulturou a přírodními krásami. Tato obrovská země je známá svými starobylými památkami, moderními městy, tradičními uměleckými formami a úchvatnou přírodou.

Čína je domovem jednoho z nejvíce ikonických divů světa - Velké čínské zdi. Tato obrovská stavba sloužila jako obranný systém a je jedním z nejzajímavějších historických míst na světě. Kromě Velké zdi, můžete navštívit Zakázané město v Pekingu, starobylé město Xi'an s Terakotovou armádou a mnoho dalších historických památek.

Čína je také známá svými impozantními pagodami a kláštery, které představují klid a krásu. Pagoda V Divokém husím góru v Jižním moři je jednou z nejznámějších. Budhistické kláštery jako je Jiuhua Shan a Wutaishan jsou důležitá náboženská a kulturní centra.

Moderní stránka Číny se odráží v jeho rozlehlých a pulzujících městech. Peking, Šanghaj a Chongqing jsou ohromující metropole s vysokými mrakodrapy, luxusními nákupními centry, uměleckými galeriemi a zábavními parky. Čínská kultura se v těchto městech prolíná s moderním životním stylem, což dává návštěvníkům jedinečný pohled na rozmanitost země.

Přírodní krásy Číny jsou stejně fascinující jako její města. Guilin je známý svými krásnými vápencovými vrchy a říčními krajinnými trasami, které poskytují nezapomenutelné pohledy. Huangshan, nebo Hory žlutého hory, jsou známé svými strmými horami, oblázkovými cestami a starobylými borovicemi. Jižní Čína má také řadu krásných vodopádů, jezer a krasových jeskyní.

Kuchyně Číny je stejně rozmanitá jako země samotná. Různé regiony mají své vlastní speciality, které zahrnují pikantní kuchyni v S’-čchuanu, křupavou pečenou kachnu v Pekingu, dim sum v Kantonu a mnoho dalšího. Čínská kuchyně je známá pro svou bohatou paletu chutí a složité přípravy jídel.

Celkově lze říci, že Čína je zemí, která spojuje starobylou tradici s moderní inovací, nádhernou přírodou s pulzujícím městským životem. Pro cestovatele nabízí nekonečný seznam objevování a neustálých překvapení.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko