To nejlepší z Číny s plavbou třemi soutěskami hotel

Vydejete se za poznáním neznámějších míst Číny. Čeká Vás procházka po Velké čínské zdi, návštěva Chrámu nebes, prohlídka Terakotové armány císaře Čchin Š´chuantiho, plavba lodí k největší přehradě světa Tři soutěsky a spousta dalších zaímavých míst. Peking | Velká čínská zeď | Pingyao | Xi´an | ...

6 zájezdů od 67 199 Kč

Popis hotelu ?

Vydejete se za poznáním neznámějších míst Číny. Čeká Vás procházka po Velké čínské zdi, návštěva Chrámu nebes, prohlídka Terakotové armány císaře Čchin Š´chuantiho, plavba lodí k největší přehradě světa Tři soutěsky a spousta dalších zaímavých míst.

Peking | Velká čínská zeď | Pingyao | Xi´an | Terakotová armáda | Chongqing | Tři soutěsky | Šanghaj

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: 

Odlet z Prahy do Pekingu – hlavního města Číny.

2. den: 
Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh. 

3. den: 
Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď – 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) – obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh. 

4. den: 
Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes – vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 – místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu – s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město – Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.

5. den: 
Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. – 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu. 

6. den: 
Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu. 

7. den: 
Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny – Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města – Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu. 

8. den: 
Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu – tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku – původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.

9. den: 
Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie… Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai – červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.

10. den: 
Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang – nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c’-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.

11. den: 
Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje – rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady – oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

13. den: 
Přílet do Prahy.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
28. 06. - 10. 07. 2022 13 dní letecky Praha dle programu
93 331 Kč 67 199 Kč -28% Detaily

Poznávací

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / cena za.. Celý popisek
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Peking s .. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem - hlavního města Číny.
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď - 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) - obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes - vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 - místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu - s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město - Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. - 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu.
7. den: Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny - Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města - Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu - tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku - původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.
9. den: Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie... Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai - červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.
10. den: Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang - nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c'-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.
11. den: Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje - rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady - oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
13. den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Peking s přestupem / Šanghaj - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
o 7 noclehů se snídaní v hotelech ****
o 6 večeří
o transfery dle programu včetně vlakových jízdenek
o 3 noclehy na lodi ***** s plnou penzí
o místní přelet Xi´an - Chongqing
o vstupy dle programu
o česky mluvícího průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
28. 06. - 10. 07. 2022 13 dní letecky Praha dle programu
93 331 Kč 67 199 Kč -28% Detaily

Poznávací

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 3 do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Peking s .. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 3 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem - hlavního města Číny.
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď - 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) - obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes - vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 - místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu - s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město - Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. - 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu.
7. den: Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny - Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města - Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu - tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku - původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.
9. den: Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie... Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai - červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.
10. den: Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang - nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c'-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.
11. den: Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje - rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady - oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
13. den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Peking s přestupem / Šanghaj - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
o 7 noclehů se snídaní v hotelech ****
o 6 večeří
o transfery dle programu včetně vlakových jízdenek
o 3 noclehy na lodi ***** s plnou penzí
o místní přelet Xi´an - Chongqing
o vstupy dle programu
o česky mluvícího průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Příplatky:
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 1 dospělý + dítě 2-17,99 let + dítě 2-17,99 let + dítě 0-1,99 let - 202587 Kč
01. 08. - 13. 08. 2022 13 dní letecky Praha dle programu
93 331 Kč 67 199 Kč -28% Detaily

Poznávací

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 3 do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Peking s .. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 3 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem - hlavního města Číny.
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď - 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) - obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes - vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 - místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu - s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město - Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. - 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu.
7. den: Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny - Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města - Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu - tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku - původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.
9. den: Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie... Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai - červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.
10. den: Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang - nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c'-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.
11. den: Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje - rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady - oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
13. den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Peking s přestupem / Šanghaj - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
o 7 noclehů se snídaní v hotelech ****
o 6 večeří
o transfery dle programu včetně vlakových jízdenek
o 3 noclehy na lodi ***** s plnou penzí
o místní přelet Xi´an - Chongqing
o vstupy dle programu
o česky mluvícího průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Příplatky:
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 1 dospělý + dítě 2-17,99 let + dítě 2-17,99 let + dítě 0-1,99 let - 202587 Kč
01. 08. - 13. 08. 2022 13 dní letecky Praha dle programu
93 331 Kč 67 199 Kč -28% Detaily

Poznávací

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / cena za.. Celý popisek
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Peking s .. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem - hlavního města Číny.
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď - 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) - obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes - vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 - místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu - s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město - Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. - 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu.
7. den: Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny - Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města - Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu - tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku - původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.
9. den: Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie... Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai - červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.
10. den: Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang - nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c'-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.
11. den: Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje - rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady - oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
13. den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Peking s přestupem / Šanghaj - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
o 7 noclehů se snídaní v hotelech ****
o 6 večeří
o transfery dle programu včetně vlakových jízdenek
o 3 noclehy na lodi ***** s plnou penzí
o místní přelet Xi´an - Chongqing
o vstupy dle programu
o česky mluvícího průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
19. 09. - 01. 10. 2022 13 dní letecky Praha dle programu
94 665 Kč 68 159 Kč -28% Detaily

Poznávací

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / cena za.. Celý popisek
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Peking s .. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem - hlavního města Číny.
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď - 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) - obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes - vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 - místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu - s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město - Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. - 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu.
7. den: Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny - Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města - Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu - tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku - původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.
9. den: Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie... Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai - červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.
10. den: Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang - nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c'-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.
11. den: Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje - rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady - oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
13. den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Peking s přestupem / Šanghaj - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
o 7 noclehů se snídaní v hotelech ****
o 6 večeří
o transfery dle programu včetně vlakových jízdenek
o 3 noclehy na lodi ***** s plnou penzí
o místní přelet Xi´an - Chongqing
o vstupy dle programu
o česky mluvícího průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
19. 09. - 01. 10. 2022 13 dní letecky Praha dle programu
94 665 Kč 68 159 Kč -28% Detaily

Poznávací

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 3 do.. Celý popisek
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Peking s .. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 3 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem - hlavního města Číny.
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. V odpoledních hodinách prohlídka Letního paláce ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Cchi´ Si. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní výlet na Velkou čínskou zeď - 10 000 li dlouhá stavba táhnoucí se od Žlutého moře až po průsmyk v poušti Gobi. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo) a Watercube (Vodní kostky) - obě stavby byly postaveny pro Letní olympijské hry v roce 2008. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: Po snídani prohlídka města zahrnující mj. Chrám nebes - vrcholné dílo dynastie Ming dokončené roku 1420 - místo setkávání nebe a země. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes. Náměstí Nebeského klidu - s rozlohou přes 40 hektarů - největší veřejné prostranství na světě. Komplex 800 budov a 9000 místností Zakázané město - Polední brána Wumen, brána nejvyšší harmonie Taihemen, slavnostní sály Taihedian, Zhonghedian a Baohedian, palác Nebeské čistoty Qianqinggong a mnoho dalšího. Večeře, nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani přejezd vlakem do starého čínského města Pingyao, ubytování, prohlídka historického centra sevřeného impozantními hradbami. Součástí hradeb je opevněná pagoda Kuixing s prohnutou střechou. Městská věž poskytuje výhled na staré město, obrovský komplex konfuciánského chrámu z roku 1163, tradiční domky z 18. - 19. st. a první čínskou banku Rishengchang. Volno k individuální prohlídce města, večeře, nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani návštěva rodinného sídla rodiny Wang připomínající pevnost. Za zdmi pevnosti o rozloze 25 hektarů se nachází nádvoří, uličky, zahrady, vítězné oblouky či síně v typickém stylu dynastie Qing. V odpoledních hodinách přejezd vlakem do Xi´anu, večeře, nocleh v hotelu v Xi´anu.
7. den: Po snídani návštěva jedné z největších atrakcí celé Číny - Terakotové armády. Hliněná armáda císaře Čchin Š´chuantiho objevená náhodně v roce 1974 místními rolníky. Více než 6000 ozbrojených bojovníků v životní velikosti rozestavěných v bojovém šiku. Odpoledne prohlídka města - Muslim Street s Velkou mešitou, Velká husí pagoda se svitky obsahující základy buddhismu, večeře, nocleh v hotelu.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Chongqingu - tzv. Horského města díky své poloze mezi kopci. Návštěva Erlinova parku - původně soukromé zahrady zmiňované v mnoha čínských básních. Starobylá vesnice Ci Qi Kou - během dynastie Ming a Qing proslulá výrobou porcelánu. Odjezd do přístavu a nalodění na výletní plavbu lodí *****. Nocleh na lodi.
9. den: Snídaně na palubě. Jedinečná příležitost spojení odpočinku na lodi během plavby s možností pozorování nádherné okolní krajiny, různých aktivit např. masáže, tai chi, lekce kaligrafie... Oběd na palubě, zastávka u pagody Shibaozhai - červená dřevěná pagoda, jejíž zadní strana se opírá o 30 metrů vysokou skálu. Večeře na lodi, přehlídka tradičních kostýmů, nocleh na lodi.
10. den: Snídaně na palubě, plavba soutěskou Qutang - nejmenší a nejkratší, délka pouhých 8 km. Následuje druhá 40 km dlouhá soutěska Wu, jejíž až 1 km vysoké srázy tvoří nádhernou podívanou. Průjezd proudem bohyně Stream - přítokem řeky Jang-c'-ťiang. Během plavby probíhá doprovodný program na lodi, oběd a večeře na lodi, nocleh na lodi.
11. den: Snídaně na lodi, doplujeme k největší přehradě světa Tři soutěsky a k třetí největší soutěsce Xiling. Vylodění v přístavu Yichang a přejezd vlakem do Šanghaje. Transfer na hotel, večeře, nocleh.
12. den: Po snídani celodenní prohlídka Šanghaje - rušné třídy Nanjing s přilehlým nábřežím Bund, chrám Jadeitového Buddhy, Juanské zahrady - oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou podobu čínských zahrad. Volno k nákupům a vlastnímu programu, ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
13. den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Peking s přestupem / Šanghaj - Praha s přestupem v turistické třídě včetně tax a příplatků
o 7 noclehů se snídaní v hotelech ****
o 6 večeří
o transfery dle programu včetně vlakových jízdenek
o 3 noclehy na lodi ***** s plnou penzí
o místní přelet Xi´an - Chongqing
o vstupy dle programu
o česky mluvícího průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Příplatky:
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 1 dospělý + dítě 2-17,99 let + dítě 2-17,99 let + dítě 0-1,99 let - 205467 Kč

Další používané názvy

 • To nejlepší z Číny s plavbou Třemi soutěskami

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a  (naproti poště)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko