Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Cookovy ostrovy - Rarotonga - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Rarotonga, který je největším ostrovem souostroví Cookovy ostrovy v jižním Pacifiku? Rarotonga je známá svými bílými písečnými plážemi, průzračným mořem a tropickou krajinou. Tento ostrov nabízí relaxaci, dobrodružství a exotickou kulturu. Rarotonga je obklopena nádhernou korálovou lagunou, která je ideálním místem pro šnorchlování, potápění a vodní aktivity.... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Rarotonga, který je největším ostrovem souostroví Cookovy ostrovy v jižním Pacifiku? Rarotonga je známá svými bílými písečnými plážemi, průzračným mořem a tropickou krajinou. Tento ostrov nabízí relaxaci, dobrodružství a exotickou kulturu. Rarotonga je obklopena nádhernou korálovou lagunou, která je ideálním místem pro šnorchlování, potápění a vodní aktivity.

Rarotonga je největším ostrovem v souostroví Cookových ostrovů a nachází se v jižním Pacifiku. Tento ostrov je známý svou nádhernou přírodou, azurovými lagunami, bílými písečnými plážemi a bohatými kulturními zážitky.

Ostrov Rarotonga má mnoho nádherných pláží, jako je Muri Beach, Titikaveka Beach a Aroa Beach, které nabízejí krásný bílý písek a křišťálově čistou vodu. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, plavání, šnorchlování a vodní sporty.

Hlavním městem Rarotongy je Avarua, kde můžete navštívit trhy, obchody s místními výrobky a ochutnat místní kuchyni v restauracích a kavárnách. Toto město má také historické budovy a kulturní památky, které odrážejí místní kulturu a dědictví.

Ostrov Rarotonga je také ideálním místem pro vodní sporty a outdoorové aktivity. Můžete provádět šnorchlování, potápění, plavbu na tradičních kanoe, kajak, windsurfing a rybaření.

Pro milovníky přírody a dobrodružství nabízí ostrov několik krásných turistických tras a pěších výletů do vnitrozemí, kde můžete objevovat krásy přírody a království ptáků.

Kulturní zážitky jsou také důležitou součástí návštěvy Rarotongy. Můžete si vychutnat tradiční tance, hudbu a umění místních obyvatel, stejně jako tradiční kava ceremonie.

Celkově lze říci, že Rarotonga je ideálním místem pro ty, kteří hledají krásu přírody, kulturní zážitky a relaxaci na pláži. Tento ostrov nabízí širokou škálu zážitků a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií a je ideálním místem pro dovolenou ve vzácném pacifickém ráji.

Mapa Rarotonga - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko