Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominica - informace

Hledáte zájezd na krásný a exotický ostrov Dominica? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Dominiku vás zavedou do této karibské destinace, která je známá svými nádhernými deštnými pralesy, vodopády, termálními prameny a půvabnými plážemi. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou...

Informace o zemi Dominica

Hledáte zájezd na krásný a exotický ostrov Dominica? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Dominiku vás zavedou do této karibské destinace, která je známá svými nádhernými deštnými pralesy, vodopády, termálními prameny a půvabnými plážemi. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou přírodní krásy a dobrodružství.

Dominika, známá také jako "Naturální ostrov Karibiku", je krásný ostrov v Karibském moři, který nabízí návštěvníkům úchvatnou přírodu, pralesy, sopky, horské potoky a neuvěřitelně krásné pláže. Tato malebná destinace je ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružství v přírodě a odpočinek na nezasažených plážích.

Dominika je známá svými nádhernými přírodními scenériemi. Národní park Morne Trois Pitons, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, je domovem sopky, krásných vodopádů, horkých pramenů a trvalých deštných pralesů. Tento park je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí podnikat túry, prozkoumávat jeskyně a sledovat bohatou faunu a flóru.

Dominika je také proslulá svými vodopády. Tichý vodopád v pralese je jedním z nejznámějších a přístup k němu poskytuje úžasné zážitky. Dalším zajímavým místem je Emerald Pool, což je krásný vodopád, který je skrytý v hloubi pralesa a vytváří osvěžující přírodní bazén.

Pláže na Dominice jsou úžasné. Například pláž Batibou Beach nabízí bílý písek, kokosové palmy a průzračnou vodu - ideální místo pro odpočinek a plavání. Na pláži Champagne Beach si můžete vychutnat křišťálově čistou vodu a šnorchlování, protože pod hladinou je mnoho korálových útesů.

Dominika je známá také svými termálními prameny. Návštěvníci mohou navštívit přírodní horké prameny jako je Screw's Sulphur Spa, kde se mohou namočit ve vyhřáté sírové vodě a uvolnit svaly a mysli.

Kromě přírodních zázraků je Dominika také bohatá na kulturu. Místní obyvatelé oslavují své kulturní dědictví prostřednictvím hudby, tance a tradičních festivalů, jako je Carnival, kde se konají barevné průvody, tance a koncerty.

Celkově lze říci, že Dominika je rajský ostrov pro milovníky přírody a dobrodruhy. Je to místo, kde můžete objevovat nádherné scenérie, relaxovat na opuštěných plážích a zažít autentickou karibskou kulturu.

Dominica - informace o destinacích

Mapa Dominica - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko