Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - Cayo Leventado - informace

Hledáte zájezd na Cayo Levantado, nádherný ostrov v Karibiku, který láká bílé pláže, tyrkysovou vodu a tropickou atmosféru? Naše zájezdy na Cayo Levantado vám přinášejí jedinečnou kombinaci luxusu a přírodního krásna v jednom z nejmalebnějších koutů Dominikánské republiky. Cayo Levantado, známý také jako Bacardi Island, je malebný ostrov nacházející se v Samanské zátoce u pobřeží Dominikánské... Celý popis

Hledáte zájezd na Cayo Levantado, nádherný ostrov v Karibiku, který láká bílé pláže, tyrkysovou vodu a tropickou atmosféru? Naše zájezdy na Cayo Levantado vám přinášejí jedinečnou kombinaci luxusu a přírodního krásna v jednom z nejmalebnějších koutů Dominikánské republiky.

Cayo Levantado, známý také jako Bacardi Island, je malebný ostrov nacházející se v Samanské zátoce u pobřeží Dominikánské republiky. Tato tropická oáza je považována za jedno z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických míst v této oblasti, nabízející návštěvníkům pohodlí, relaxaci a nádhernou přírodu.

Cayo Levantado je znám svými bílými písčitými plážemi a teplým tyrkysovým mořem, což z něj činí idylické místo pro odpočinek. Turisté mohou strávit den sluněním na pláži, šnorchlováním kolem korálových útesů nebo prozkoumáváním tropického podnebí na ostrově.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, může být k dispozici možnost výletů do blízkého národního parku Los Haitises, kde se nachází impozantní vápencové hory, jeskyně a přírodní krásy. Návštěvníci mohou sledovat místní faunu, včetně ptáků a mořských živočichů.

Ostrov je také známý svým přátelským a pohostinným prostředím. Místní obyvatelé často nabízejí tradiční tance, hudbu a řemeslné výrobky, což poskytuje návštěvníkům autentický pohled na dominikánskou kulturu.

Na ostrově lze nalézt několik plážových barů a restaurací, kde si návštěvníci mohou vychutnat místní kuchyni, ryby a ovoce. K dispozici jsou také pohodlná ubytovací zařízení, z nichž některá nabízejí krásný výhled na moře a okolní přírodu.

Celkově řečeno, Cayo Levantado je dokonalým útočištěm pro ty, kteří hledají klidnou a tropickou destinaci s nádhernými plážemi, pestrou kulturou a možností pro dobrodružství v přírodě.

Mapa Cayo Leventado - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko