Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - La Romana - informace

Hledáte zájezd do La Romana, malebného přístavního města na východním pobřeží Dominikánské republiky, kde se střetává pohostinnost s nádhernými plážemi a historickým šarmem? Naše zájezdy do La Romana vám umožní prozkoumat tuto fascinující destinaci, plnou exotického prostředí a kultury. La Romana, nacházející se na východním pobřeží Dominikánské republiky, je živé město a oblíbené turistické... Celý popis

Hledáte zájezd do La Romana, malebného přístavního města na východním pobřeží Dominikánské republiky, kde se střetává pohostinnost s nádhernými plážemi a historickým šarmem? Naše zájezdy do La Romana vám umožní prozkoumat tuto fascinující destinaci, plnou exotického prostředí a kultury.

La Romana, nacházející se na východním pobřeží Dominikánské republiky, je živé město a oblíbené turistické centrum, které láká návštěvníky svou krásnou přírodou, historickými památkami a luxusními rekreačními možnostmi. Toto malebné město je známé svými plážemi, golfovými hřišti a přívětivým prostředím.

Dominantou La Romana jsou jeho písečné pláže s azurovým mořem, které tvoří ideální prostředí pro odpočinek a vodní aktivity. Turisté si mohou užívat slunečního záření, šnorchlování nebo prostě relaxovat u moře. Oblast La Romana nabízí také několik malebných zátok a přístavů, které jsou ideální pro romantické procházky nebo večerní vyjížďky na lodi.

Pro golfisty je La Romana rájem, protože v okolí města se nachází několik světoznámých golfových hřišť. Některá z nich byla navržena renomovanými designéry, což přináší golfu nadšeným hráčům jedinečný zážitek s výhledy na moře a tropickou zelen.

Historie města se odráží v jeho historickém centru, kde můžete objevit zachovalou architekturu a památky z koloniální doby. Mezi ně patří kostel sv. Stanislava a Altos de Chavón, replika středověkého evropského městečka, které je domovem umělecké školy, obchodů a restaurací.

La Romana se může pochlubit také luxusními letovisky a wellness centry, které nabízejí prvotřídní ubytování a služby pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Místní kuchyně přináší bohaté lahůdky, včetně čerstvých mořských plodů a tradičních dominikánských pokrmů.

Celkově lze říci, že La Romana je pestrým a přitažlivým místem pro turisty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, kulturního poznání a luxusu na východním pobřeží Dominikánské republiky.

Mapa La Romana - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko