Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Dominikánské republiky? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do jedné z nejživějších destinací v Karibiku, kde budete mít příležitost objevovat krásné pláže, tropické deštné pralesy a bohatou historii a kulturu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit některé z nejlepších pláží na světě, jako je Punta Cana, a užít si slunce, moře a písek. Dominikánská... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Dominikánské republiky? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do jedné z nejživějších destinací v Karibiku, kde budete mít příležitost objevovat krásné pláže, tropické deštné pralesy a bohatou historii a kulturu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit některé z nejlepších pláží na světě, jako je Punta Cana, a užít si slunce, moře a písek.

Dominikánská republika, ležící na ostrově Hispaniola v Karibiku, je jednou z nejkrásnějších destinací na světě. Tato tropická rájová země přitahuje návštěvníky svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovými vodami, bohatou kulturou a rozmanitou přírodou.

Punta Cana, na východním pobřeží Dominikánské republiky, je známá svými luxusními letovisky a úchvatnými plážemi. Návštěvníci zde mohou relaxovat na slunci, provozovat vodní sporty nebo prozkoumávat podmořský život při šnorchlování a potápění.

Hlavní město Santo Domingo je jedním z nejstarších evropských osídlení v Americe a nabízí bohatou historii a kulturu. Staré Město Santo Domingo, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je plné historických památek, muzeí a koloniální architektury. Návštěvníci zde mohou navštívit i první katedrálu a univerzitu na americkém kontinentu.

Dominikánská republika je také rájem pro dobrodruhy. Vnitrozemí země je obklopeno horami, džunglí a vodopády, což z ní dělá ideální místo pro pěší túry, horská kola a outdoorové aktivity. Pico Duarte, nejvyšší hora v Karibiku, je oblíbenou trasou pro horolezce.

Dominikánská republika je známá svou bohatou kuchyní, která zahrnuje mnoho exotických ingrediencí. Tradiční jídla jako "mangu" (kašovitá směs z banánů nebo plantainů), "mofongo" (směs plantainů, česneku a masa) a čerstvé ryby jsou populárními pokrmy. Návštěvníci by neměli zapomenout ochutnat také místní rum, který je v Dominikánské republice vysoce ceněný.

Celkově lze říci, že Dominikánská republika je zemí nádherných pláží, dobrodružných výletů a bohaté kultury. Pro cestovatele nabízí širokou škálu zážitků, ať už touží po odpočinku na pláži, poznávání historie nebo dobrodružství v přírodě.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko