Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - Puerto Plata - informace

Hledáte zájezd do Puerto Platy, okouzlujícího města na severním pobřeží Dominikánské republiky, kde se stýká historie s nádhernými plážemi a tropickou atmosférou? Naše zájezdy do Puerto Platy vám přinášejí kombinaci dobrodružství, relaxace a kultury v jednom z nejvíce půvabných koutů Karibiku. Puerto Plata, ležící na severním pobřeží Dominikánské republiky, je krásné město a oblíbená destinace... Celý popis

Hledáte zájezd do Puerto Platy, okouzlujícího města na severním pobřeží Dominikánské republiky, kde se stýká historie s nádhernými plážemi a tropickou atmosférou? Naše zájezdy do Puerto Platy vám přinášejí kombinaci dobrodružství, relaxace a kultury v jednom z nejvíce půvabných koutů Karibiku.

Puerto Plata, ležící na severním pobřeží Dominikánské republiky, je krásné město a oblíbená destinace pro turisty, kteří hledají kombinaci nádherných pláží, historických památek a pestrého nočního života. Toto přímořské město je známé svými tropickými krajinami, kulturovým dědictvím a aktivitami pro dovolenou.

Pláže v Puerto Plata patří k nejlepším na severním pobřeží Dominikánské republiky. Bílý písek, palmové stromy a tyrkysové moře vytvářejí idylické prostředí pro odpočinek a relaxaci. Mnoho pláží nabízí různé vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing a plavání s delfíny, což poskytuje návštěvníkům širokou škálu zábavy.

Historické centrum města Puerto Plata je plné památek a koloniální architektury. Vynikajícím příkladem je Malecón, malebná promenáda podél moře, která nabízí krásné výhledy a příležitosti k nákupům a ochutnávání místních specialit. Při procházce městem si návštěvníci mohou prohlédnout i historické budovy, včetně katedrály San Felipe.

Jednou z ikonických atrakcí v Puerto Plata je také pevnost San Felipe, která pochází z 16. století a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. V rámci pevnosti je umístěno i muzeum Taino, které představuje původní obyvatele Dominikánské republiky.

Pro milovníky přírody je k dispozici kabelová lanovka (Teleférico) vedoucí na vrchol hory Isabel de Torres, která poskytuje impozantní panoramatické výhledy na město a moře.

Puerto Plata má také živý noční život s různými bary, kluby a restauracemi, které nabízí tradiční dominikánskou hudbu, tance a atmosféru. Místní kuchyně láká návštěvníky autentickými dominikánskými pokrmy, jako jsou mangu, mofongo a vynikající mořské plody.

Ubytovací možnosti v Puerto Plata jsou rozmanité, od luxusních letovisek až po útulné penziony, což umožňuje návštěvníkům vybrat si ubytování odpovídající jejich potřebám a preferencím.

Celkově lze říci, že Puerto Plata je skvělým místem pro ty, kteří chtějí prožít pestrou dovolenou v Dominikánské republice s kombinací pláží, kultury a zábavy.

Mapa Puerto Plata - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko