Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - Punta Cana - informace

Hledáte zájezd do Punta Cany, perly Karibiku na východním pobřeží Dominikánské republiky, kde se setkávají bílé písečné pláže s azurově tyrkysovým mořem? Naše zájezdy do Punta Cany vám nabízejí kombinaci luxusu, tropické krásy a rozmanitých rekreačních aktivit. Punta Cana, ležící na východním pobřeží Dominikánské republiky, je jednou z nejznámějších a nejžádanějších destinací na Karibiku. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do Punta Cany, perly Karibiku na východním pobřeží Dominikánské republiky, kde se setkávají bílé písečné pláže s azurově tyrkysovým mořem? Naše zájezdy do Punta Cany vám nabízejí kombinaci luxusu, tropické krásy a rozmanitých rekreačních aktivit.

Punta Cana, ležící na východním pobřeží Dominikánské republiky, je jednou z nejznámějších a nejžádanějších destinací na Karibiku. Toto tropické rájové letovisko je oblíbené pro své bílé písečné pláže, azurové moře, luxusní letoviska a bohatý výběr aktivit pro turisty.

Pláže v Punta Cana jsou bezesporu jedním z hlavních taháků této oblasti. Dlouhé pásy jemného bílého písku omývá tyrkysové moře, což vytváří dokonalé podmínky pro sluneční koupání a odpočinek. Mnoho letovisek nabízí all-inclusive pobyty s přístupem k plážím a různými vodními aktivitami, jako jsou šnorchlování, windsurfing, jízda na vodním skútru a potápění.

Punta Cana je také známá svými golfovými hřišti světové úrovně. Golfoví nadšenci se mohou těšit na hřiště navržená známými architekty, která kombinují tropickou krásu s výzvami pro každého hráče.

Excursions do okolních přírodních rezervací jsou oblíbenými aktivitami pro turisty v Punta Cana. Například návštěva ekologické rezervace Indigenous Eyes, kde mohou návštěvníci prozkoumat chráněné laguny, je ideálním způsobem, jak objevit místní faunu a flóru.

Punta Cana nabízí také rozmanité možnosti pro večerní zábavu. Místní restaurace a bary přinášejí autentickou dominikánskou kuchyni, a v některých letoviscích se konají živá hudba, taneční představení a večírky.

Ubytování v Punta Cana zahrnuje široký výběr od luxusních letovisek až po rodinné hotely. Mnoho z těchto zařízení poskytuje komplexní služby, včetně wellness center, golfových hřišť, bazénů a restaurací.

Celkově řečeno, Punta Cana je ideální destinací pro ty, kteří hledají nádherné pláže, luxusní ubytování, golfování a různorodé možnosti zábavy na karibském pobřeží Dominikánské republiky.

Mapa Punta Cana - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko