Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Egypt - Ain Soukhna - informace

Ain El Soukhna je překrásné a nejmladší egyptské přímořské letovisko na pobřeží Rudého moře . Letovisko je vzdálené 120 km od Káhiry a 40 km jižně od Suezského průplavu. Toto letovisko se začalo budovat v roce 1998. Atraktivnost místa umocňuje scenérie Červených hor Východní arabské pouště a dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, kterou oceňují především rodiny s dětmi a neplavci. Ain... Celý popis

Hledáte zájezd do Ain Soukhna, nádherného letoviska v Egyptě, kde se setkává písečná poušť s azurovým Rudým mořem? Naše zájezdy do Ain Soukhna vám přinášejí kombinaci luxusu a relaxace na pobřeží, kde můžete užívat teplého slunce a průzračného moře. Vydejte se na exkurzi do fascinujících starověkých památek, jako je chrám v Karnaku nebo slavné pyramidy v Gíze, a následně si dopřejte odpočinek na pláži s pohodlnými ubytovacími možnostmi. S našimi zájezdy do Ain Soukhna zažijete kombinaci dobrodružství, kultury a odpočinku na břehu Rudého moře. Připojte se k nám a objevte kouzlo tohoto egyptského ráje.

Ain Soukhna je přímořské letovisko, které se nachází na pobřeží Rudého moře v Egyptě. Doslovně přeloženo z arabštiny znamená "horký pramen". Toto oblíbené turistické místo je známé svými písečnými plážemi, teplým mořem a luxusními letovisky. Níže naleznete stručný popis této destinace:

Ain Soukhna je proslulá svými krásnými plážemi, které nabízejí návštěvníkům písečné pobřeží a přístup k teplým vodám Rudého moře. Místní pláže jsou ideální pro odpočinek, slunění a různé vodní aktivity, jako je šnorchlování a potápění.

Ain Soukhna se stala oblíbeným místem pro luxusní letoviska a rekreační resorty. Tyto komplexy nabízejí pohodlné ubytování, bazény s výhledem na moře, wellness centra a širokou škálu služeb a aktivit pro turisty.

Pro golfisty je Ain Soukhna atraktivní destinací díky svým golfovým hřištím. Některá z letovisek zde mají vlastní golfové resorty, kde mohou hosté trávit čas na hřištích s výhledem na Rudé moře.

Ain Soukhna je také oblíbeným místem pro obyvatele a návštěvníky Káhiry, neboť se nachází přibližně 120 kilometrů východně od hlavního města. Tato dostupnost z Káhiry činí Ain Soukhna ideálním místem pro krátké a relaxační víkendové výlety.

Celkově řečeno, Ain Soukhna je atraktivní destinací na pobřeží Rudého moře, kde se návštěvníci mohou těšit na slunečné pláže, pohodlí luxusních letovisek a širokou škálu rekreačních aktivit.

Mapa Ain Soukhna - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko