Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Egypt - Marsa Alam - informace

Hledáte zájezd do Marsa Alam, nádherného letoviska na východním pobřeží Egypta, kde se setkává azurové Rudé moře s nekonečnými písečnými plážemi? Naše zájezdy do Marsa Alam vám přinášejí kombinaci klidného odpočinku, podmořských dobrodružství a nádherné přírody. Marsa Alam, ležící na pobřeží Rudého moře v Egyptě, je bývalá rybářská vesnice, která se v průběhu let proměnila v oblíbené turistické... Celý popis

Hledáte zájezd do Marsa Alam, nádherného letoviska na východním pobřeží Egypta, kde se setkává azurové Rudé moře s nekonečnými písečnými plážemi? Naše zájezdy do Marsa Alam vám přinášejí kombinaci klidného odpočinku, podmořských dobrodružství a nádherné přírody.

Marsa Alam, ležící na pobřeží Rudého moře v Egyptě, je bývalá rybářská vesnice, která se v průběhu let proměnila v oblíbené turistické letovisko. Tato oblast je známá svými nádhernými plážemi, křišťálově čistou vodou a úžasným podmořským životem. Níže je stručný popis Marsa Alam:

Marsa Alam je jedním z nejlepších potápěčských a šnorchlářských míst na světě. Koralové útesy a rozmanitý mořský život, včetně pestrobarevných ryb a korálů, lákají do této oblasti milovníky podmořských dobrodružství.

V okolí Marsa Alam se nachází několik mangrovníkových lesů a lagun, což představuje příležitost pro pozorování ptactva a procházky v přírodě.

Pro zkušenější potápěče je Elphinstoneovo útesové místo známé svými strmými stěnami a možností setkání se žraloky a dalším velkým mořským životem.

Kromě potápění a šnorchlování nabízí Marsa Alam také další rekreační aktivity, jako jsou vodní sporty, safari v poušti, jízda na velbloudech a relaxace na pláži.

I přes svůj turistický charakter si Marsa Alam uchovává kousek autentické egyptské kultury. Návštěvníci mohou objevovat místní trhy, ochutnávat tradiční jídla a poznávat místní obyvatele.

V posledních letech byla infrastruktura v Marsa Alam rozšířena a modernizována, aby lépe obsloužila rostoucí turistický ruch. Zde najdete luxusní letoviska, hotely a vybavení pro pohodlný pobyt.

Celkově vzato, Marsa Alam je ideální destinací pro ty, kteří hledají kombinaci nádherných podmořských scenérií, rekreačních aktivit a klidné atmosféry.

Mapa Marsa Alam - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko