Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Egypt - Sharm El Sheikh - informace

Hledáte zájezd do Sharm El Sheikh, jednoho z nejznámějších a nejluxusnějších středisek na jihovýchodním pobřeží Sinaje? Naše zájezdy do Sharm El Sheikh vám přinášejí kombinaci luxusu, krásného podmořského světa Rudého moře a bohaté nabídky rekreačních aktivit. Sharm El Sheikh, ležící na jihovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova v Egyptě, je jednou z nejexkluzivnějších a nejnavštěvovanějších... Celý popis

Hledáte zájezd do Sharm El Sheikh, jednoho z nejznámějších a nejluxusnějších středisek na jihovýchodním pobřeží Sinaje? Naše zájezdy do Sharm El Sheikh vám přinášejí kombinaci luxusu, krásného podmořského světa Rudého moře a bohaté nabídky rekreačních aktivit.

Sharm El Sheikh, ležící na jihovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova v Egyptě, je jednou z nejexkluzivnějších a nejnavštěvovanějších destinací na Rudém moři. Toto oblíbené letovisko se těší slunečným počasím po většinu roku a nabízí neuvěřitelnou kombinaci krásných pláží, podmořského života a luxusních rekreačních možností.

Jedním z hlavních lákadel Sharm El Sheikh jsou jeho úžasné koralové útesy, které jsou domovem pro pestrou škálu mořských živočichů. Šnorchlování a potápění zde poskytují nezapomenutelné zážitky, ať už jste začátečníci nebo zkušení potápěči. Oblast jako Ras Mohammed nabízí jedny z nejlepších potápěčských lokalit na světě.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je Sinajský poloostrov blízký a nabízí možnost výletů do hor, včetně návštěvy slavného kláštera svaté Kateřiny. Výstup na horu Sinaj, kde tradičně byl přenesen desatero, je oblíbeným nočním dobrodružstvím s úchvatnými výhledy na východ slunce.

Město samotné je známé svou luxusní infrastrukturou a moderními letovisky. Nabízí bohatý výběr obchodů, trhů a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční i mezinárodní kuchyni. Večerní život je aktivní s množstvím barů a nočních klubů, což z něj činí vhodné místo pro ty, kteří hledají zábavu a relaxaci.

Sharm El Sheikh je rovněž vyhledávaným místem pro rodinné dovolené, díky svým bezpečným plážím a bohaté nabídce aktivit pro děti. S mnoha luxusními letovisky a wellness centry je tato destinace ideálním místem pro odpočinek a regeneraci.

Celkově lze říci, že Sharm El Sheikh spojuje kouzlo podmořského světa s luxusem a pohodlím, což ho činí jednou z nejoblíbenějších destinací pro odpočinkovou dovolenou na Rudém moři.

 

 

 

 

Mapa Sharm El Sheikh - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko