Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Ekvádor - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Ekvádoru? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této nádherné země v Jižní Americe, kde budete mít příležitost objevit ohromující přírodu, bohatou biodiverzitu a fascinující kulturu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit jedinečná místa, jako jsou Galapágy, známé svou neuvěřitelnou faunou, včetně obřích želv, iguan a albatrosů. Můžete se vydat na... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Ekvádoru? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této nádherné země v Jižní Americe, kde budete mít příležitost objevit ohromující přírodu, bohatou biodiverzitu a fascinující kulturu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit jedinečná místa, jako jsou Galapágy, známé svou neuvěřitelnou faunou, včetně obřích želv, iguan a albatrosů. Můžete se vydat na nezapomenutelné potápěčské výlety a pozorovat podvodní svět této slavné destinace.

Ekvádor, malebná země na západním pobřeží Jižní Ameriky, je jednou z nejrozmanitějších destinací na světě. Své názvy dluží rovníkové linii, která prochází přímo středem země, dává jí jedinečnou geografii a rozmanité ekosystémy od deštných pralesů po sopky.

Hlavní město Quito, ležící v Andských horách, je známé svou historickou krásou. Historické centrum Quito, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí úzké uličky, koloniální architekturu a barokní kostely. Z města je nádherný výhled na okolní sopky, což z něj činí ideální místo pro začátek cesty po zemi.

Galapágy, souostroví tvořící národní park, je jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Ekvádoru. Tyto ostrovy jsou domovem unikátních druhů, které nelze nalézt nikde jinde na světě. Při návštěvě Galapág můžete pozorovat obrovské karety, mořské leguány, albatrosy a mnoho dalších fascinujících tvorů.

Ekvádor je také znám svými neuvěřitelnými přírodními scenériemi. Amazonka, největší deštný prales na světě, ležící na východě země, nabízí jedinečnou příležitost pro průzkum tropického pralesa, kde můžete objevovat bohatství flóry a fauny. Na západě najdete Andské hory, domov nejvyšší sopky Ekvádoru, Cotopaxi, a krásné jezera jako Quilotoa, které je zatopené sopkou.

Ekvádorská pobřeží jsou lemována tisíci kilometrů pláží a mangrovových lesů, což z něj činí ráj pro milovníky slunce a moře. Obzvláště známé jsou pláže v oblasti Montañita, které jsou oblíbené mezi surfaři a mladými cestovateli.

Ekvádorská kuchyně je chutná a různorodá, zahrnující čerstvé mořské plody, tropické ovoce, polévky a tradiční pokrmy jako "ceviche," které je připravováno z syrového rybího masa smíchaného s citrusovou šťávou a kořením.

Celkově lze říci, že Ekvádor je země, která nabízí neuvěřitelné přírodní krásy a kulturní poklady. Je to ideální destinace pro dobrodružství, průzkum a odpočinek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko