Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

El Salvador - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do El Salvadoru? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této malé, ale působivé středoamerické země, která nabízí nádherné pláže, koloniální památky, vulkány a bohatou indiánskou kulturu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost prozkoumat ruiny starověkých Mayů, jako jsou Joya de Cerén, známé jako "Mayánský Pompeje", a Tazumal, impozantní archeologické naleziště.... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do El Salvadoru? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této malé, ale působivé středoamerické země, která nabízí nádherné pláže, koloniální památky, vulkány a bohatou indiánskou kulturu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost prozkoumat ruiny starověkých Mayů, jako jsou Joya de Cerén, známé jako "Mayánský Pompeje", a Tazumal, impozantní archeologické naleziště.

El Salvador, malá, ale půvabná středoamerická země, je známá svými krásnými plážemi, koloniálními městy a přírodními krásami. Ležící na pobřeží Tichého oceánu, El Salvador nabízí návštěvníkům rozmanité zážitky, od surfování na slunečných plážích po prohlídky historických památek.

Jedním z hlavních lákadel El Salvadoru jsou jeho pláže. Pláže v oblasti La Libertad jsou známé svými vlnami, což činí země ideální destinaci pro surfaře. Tato oblast je také domovem přírodních rezervací a nádherných písečných pláží jako El Tunco a El Zonte.

San Salvador, hlavní město El Salvadoru, je pulzujícím městem s moderními obchody, restauracemi a kulturními památkami. Mezi těmito památkami se nachází katedrála Metropolitana, která je nejvýznamnějším kostelem v zemi, a krásný Národní palác, sídlo vlády El Salvadoru.

El Salvador je bohatý na přírodní krásy. Návštěvníci mohou podnikat túry v národních parcích jako je Parque Nacional El Imposible, kde mohou obdivovat bohatou faunu a flóru, včetně exotických ptáků a motýlů. Vulkan Santa Ana je oblíbeným turistickým místem, nabízejícím nádherné výhledy na krajinu a kráter s jezerem.

Kulturní dědictví El Salvadoru je fascinující směsí původních indiánských kultur a španělských vlivů. Návštěvníci mohou navštívit města jako Suchitoto, která je známá pro svou koloniální architekturu a umělecké galerie. V těchto městech můžete zakoupit tradiční řemeslné výrobky jako je keramika a tkaničky.

Kuchyně El Salvadoru je chutná a autentická. Tradiční pokrmy zahrnují pupusas, což jsou placky z kukuřičného těsta naplněné sýrem, masem nebo fazolemi, a ceviche, pokrm z čerstvých ryb marinovaných v citronové šťávě s cibulí a chilli papričkou.

Celkově lze říci, že El Salvador je zemí, která nabízí krásnou přírodu, pestré města a pohostinné obyvatele. Pro cestovatele nabízí nezapomenutelné zážitky a možnost poznat autentickou středoamerickou kulturu.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko