Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Eritrea - informace

Hledáte zájezd do neobjeveného koutu světa? Pak vás zveme na dobrodružnou cestu do Eritrey! Naše nabídky zájezdů do Eritrey vás zavedou do této fascinující východoafrické země, která je známá svou jedinečnou kulturou, bohatou historií a úchvatnými pobřežními oblastmi u Rudého moře. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné...

Informace o zemi Eritrea

Hledáte zájezd do neobjeveného koutu světa? Pak vás zveme na dobrodružnou cestu do Eritrey! Naše nabídky zájezdů do Eritrey vás zavedou do této fascinující východoafrické země, která je známá svou jedinečnou kulturou, bohatou historií a úchvatnými pobřežními oblastmi u Rudého moře. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování a poznávání nových kultur.

Eritrea, nádherná země na východním pobřeží Afriky, má bohatou historii, úchvatnou přírodu a jedinečnou kulturu. Ležící na pobřeží Rudého moře, Eritrea nabízí návštěvníkům krásné pláže, historická města a fascinující podvodní svět.

Hlavní město Asmara je známé svou koloniální architekturou, kterou si podrželo z italské éry, kdy byla Eritrea italskou kolonií. Ulice města jsou lemovány nádhernými budovami ve stylu art deco, které připomínají 20. století. Asmara je také domovem Katedrály svaté Josefine, která je jedním z nejvýznamnějších křesťanských chrámů v zemi.

Eritrea je bohatá na historická místa, jako je město Aksum, které je starověkým centrem etiopské ortodoxní církve. Zde naleznete starověké obelisky, starobylé chrámy a archeologické naleziště. Dalším významným místem je město Massawa, které má bohatou historii jako starý přístav a obchodní centrum.

Přírodní krásy Eritrey jsou ohromující. Národní park Dahlak Marine je oblíbeným místem pro šnorchlování a potápění díky svým korálovým útesům a pestrosti podmořského života. Eritrejské hory nabízejí krásné treky a jedinečné výhledy na krajinu. Sopky jako je Dubbi jsou fascinující pro milovníky geologie.

Eritrejská kuchyně je chutná a autentická. Tradiční pokrmy zahrnují injeru (tenký chléb), který se podává s různými omáčkami a pokrmy z masa, jako je doro wat (pikantní kuřecí omáčka). Káva je také důležitou součástí kultury Eritrey, a proto byste neměli vynechat tradiční kávový rituál.

Celkově lze říci, že Eritrea je země s bohatou historií, krásnou přírodou a pohostinnými lidmi. Pro cestovatele nabízí jedinečnou možnost objevovat málo známou, ale nesmírně fascinující část Afriky.

Eritrea - informace o destinacích

Mapa Eritrea - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko