Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Estonsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Estonska? Naše poznávací zájezdy do Estonska vás zavedou do této kouzelné země plné historie a přírodního bohatství. S našimi poznávacími zájezdy můžete objevit krásu estonského pobřeží, historických městských center a tradiční estonskou kulturu. Estonsko vás jistě okouzlí a naše poznávací zájezdy vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Estonsko, republika ležící na... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Estonska? Naše poznávací zájezdy do Estonska vás zavedou do této kouzelné země plné historie a přírodního bohatství. S našimi poznávacími zájezdy můžete objevit krásu estonského pobřeží, historických městských center a tradiční estonskou kulturu. Estonsko vás jistě okouzlí a naše poznávací zájezdy vám zajistí nezapomenutelný zážitek.

Estonsko, republika ležící na východním pobřeží Baltského moře, je fascinující zemí, která nabízí jedinečnou kombinaci přírodní krásy, bohaté historie a moderní kultury. Hlavním městem Estonska je Tallinn, což je jedno z nejzachovalejších středověkých měst v Evropě a zároveň moderní metropole.

Estonská příroda je nádherná a různorodá. Země je pokryta rozsáhlými lesy, mnoha jezery a národními parky, což činí Estonsko ideálním místem pro pěší túry, cykloturistiku a pozorování ptáků. Největší jezero v zemi, Peipsi jezero, je známé svými rybáři a tradičními estonskými jídly. Estonské pobřeží na Baltském moři je plné klidných pláží a malých rybářských vesnic, což nabízí možnosti pro vodní sporty a odpočinek u moře.

Historicky bylo Estonsko ovlivněno různými kulturami a vládci, což se odráží v jeho architektuře a kultuře. Tallinnský historický střed se pyšní středověkými hradbami, kostely a úzkými uličkami, které lákají turisty na procházky a objevování historie. Estonská kultura je také bohatá v tradičním zpěvu a tanci, což je národní poklad, který je stále živý a důležitý pro estonskou identitu.

Dále můžete v Estonsku ochutnat lahodnosti místní kuchyně, včetně různých pokrmů z brambor, ryb, a chleba. Estonská kuchyně je založena na sezonních a lokálních surovinách a zahrnuje i tradiční pokrmy jako je "kama" (směs mouky a jogurtu) a "kohuke" (mléčný zákusek).

Estonsko je také známé svou digitální transformací, což z něj činí jednu z nejmodernějších zemí na světě. Země je plná inovací a technologických start-upů, což přispívá k dynamickému podnikatelskému prostředí.

Celkově lze říci, že Estonsko je zemí, která spojuje krásu přírody s historickým dědictvím a moderní kulturou. Turisté, kteří navštíví Estonsko, budou potěšeni jeho jedinečným šarmem a pohostinností místních obyvatel.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko