Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Etiopie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Etiopie? Naše poznávací zájezdy do Etiopie vás zavedou do jedné z nejstarších zemí na světě, která je plná fascinující historie a nádherné přírody. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit starověká křesťanská kláštera, úchvatné skalní krajiny a pestrou etiopskou kulturu. Etiopie je unikátní destinací a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat její... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Etiopie? Naše poznávací zájezdy do Etiopie vás zavedou do jedné z nejstarších zemí na světě, která je plná fascinující historie a nádherné přírody. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit starověká křesťanská kláštera, úchvatné skalní krajiny a pestrou etiopskou kulturu. Etiopie je unikátní destinací a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat její bohatství a krásu.

Etiopie, což je historicky bohatá země v Africe, je jedním z nejstarších států na světě a zároveň zemí s poutavou kulturou, nádhernou přírodou a rozmanitým dědictvím. Ležící na východním africkém kontinentě, Etiopie nabízí turistům mnoho zajímavostí a zážitků.

Hlavním městem Etiopie je Addis Abeba, což je moderní metropole s pulzující energií, výstavními galeriemi, tradičními trhy a úžasnou kuchyní. Zde se také nachází sídlo Africké unie, což dává městu významnou geopolitickou pozici.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí Etiopie je Lalibela, město známé svými skalními kostely, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Tyto úchvatné kostely byly vytesány do žuly a představují architektonické zázraky.

Etiopie je také domovem jedinečných etnických skupin a kultur. Omo Valley v jižní části země je známé pro svou pestrou rozmanitost kmenů a tradičních obyvatel. Toto místo přináší jedinečnou možnost poznat různé kmeny, jejich zvyky a tradice.

Dále Etiopie nesie označení "Země tisíců výškových rozdílů" díky svým pohorím včetně Simien Mountains a Bale Mountains. Tyto oblasti nabízejí nádhernou krajinu, trekkingové trasy a možnost pozorovat vzácnou divokou zvěř.

Historickým pokladem je také město Axum, které bylo centrem starověkého Aksumského království a domovem obrovských stél a dalších archeologických památek.

Etiopie je rovněž známá svým jedinečným kulturním dědictvím a etiopským pravoslavným křesťanstvím. Turisté zde mohou navštívit nádherné kláštery, kostely a monastýry a být svědky tradičních náboženských ceremonií.

V neposlední řadě bychom neměli opomenout etiopskou kuchyni, která nabízí lahodné pokrmy jako injera (kvašený chléb) a wat (kořeněná omáčka), stejně jako kávu, která má hluboké historické kořeny v této zemi.

Etiopie je zemí, která spojuje překrásnou přírodu, bohatou historii a jedinečnou kulturu. Turisté, kteří se rozhodnou navštívit tuto africkou perlu, se mohou těšit na dobrodružství, které zahrnuje historické objevy, úžasnou přírodu a setkání s poutavými etnickými skupinami.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko