Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Faerské ostrovy - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd na Faerské ostrovy? Naše poznávací zájezdy na Faerské ostrovy vás zavedou do této malebné severské destinace, kde se setkává síla přírody a kulturní dědictví. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit dramatičtí fjordy, malebná města a tradiční faerskou kuchyni. Faerské ostrovy jsou jedním z nejlépe utajovaných tajemství Evropy, a naše poznávací zájezdy vám... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd na Faerské ostrovy? Naše poznávací zájezdy na Faerské ostrovy vás zavedou do této malebné severské destinace, kde se setkává síla přírody a kulturní dědictví. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit dramatičtí fjordy, malebná města a tradiční faerskou kuchyni. Faerské ostrovy jsou jedním z nejlépe utajovaných tajemství Evropy, a naše poznávací zájezdy vám umožní odhalit krásu tohoto úchvatného místa.

Faerské ostrovy, autonomní teritorium Dánska, jsou odlehlým rájem v severním Atlantiku, který nabízí návštěvníkům jedinečné přírodní krásy a kulturní zážitky. Tento souostroví složené z 18 velkých ostrovů a mnoha menších ostrůvků je známé svými dramatickými fjordy, zelenými pastvinami a malebnými vesnicemi.

Příroda Faerských ostrovů je ohromující. Místní obyvatelé se hlavně věnují rybolovu, a ostrovy nabízejí nádherné výhledy na moře, útesy a vodopády. Mnoho turistů sem přijíždí právě kvůli pozorování ptáků, protože Faerské ostrovy jsou domovem mnoha druhů mořských ptáků, včetně papuchalků a alkeket.

Kromě své přírodní krásy mají Faerské ostrovy také bohatou kulturní scénu. Faerská kultura a jazyk mají své kořeny v severské tradici a jsou pečlivě uchovávány místními obyvateli. Návštěvníci mohou zažít autentickou faerskou hudbu, tradiční tance a regionální kuchyni. Pokrmy zahrnují čerstvý rybí pokrm, jakým je "ræst," což je ryba fermentovaná v soli a vzduchu, a "skerpikjøt," což je sušené maso.

Mezi významná místa na Faerských ostrovech patří Tórshavn, hlavní město, které je rozkládá se na ostrovech Streymoy a Nólsoy. Tórshavn nabízí malebné historické čtvrti, jako je Tinganes, kde se nachází starobylý parlament. Dalšími atrakcemi jsou Kirkjubøur s krásnými středověkými stavbami a nezapomenutelnými výhledy na Atlantský oceán.

Turisté mohou také podnikat procházky po divoké krajině a navštěvovat maják Nólsoy, který nabízí panoramatické výhledy na moře a okolní ostrovy.

Faerské ostrovy jsou pro turisty ideálním místem pro únik z každodenního shonu a objevování jedinečné kultury a přírody. Pro milovníky krásného prostředí, klidu a autentických zážitků se jedná o skvělou destinaci.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko