Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Fidži - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd na Fidži? Naše poznávací zájezdy na Fidži vás zavedou do ráje na Zemi, kde se snoubí nádherná příroda a pohostinnost místních obyvatel. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit azurové laguny, bílé písčité pláže a tradiční fidžijskou kulturu. Fidži nabízí nezapomenutelné dovolenkové zážitky a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat toto tropické rájové... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd na Fidži? Naše poznávací zájezdy na Fidži vás zavedou do ráje na Zemi, kde se snoubí nádherná příroda a pohostinnost místních obyvatel. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit azurové laguny, bílé písčité pláže a tradiční fidžijskou kulturu. Fidži nabízí nezapomenutelné dovolenkové zážitky a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat toto tropické rájové území.

Fidži, souostroví tvořené více než 300 ostrovy v jižním Pacifiku, je rájem pro milovníky přírodní krásy, teplých pláží a bohaté kultury. Tato tropická destinace je známá svými azurovými oceány, bílými písečnými plážemi a vřelejším přístupem místních obyvatel.

Hlavním městem Fidži je Suva, kde se nachází historické památky, trhy a kulturní centra. Na Suva můžete objevit bohatou fidžijskou kulturu, včetně tradičních tanců, hudby a řemeslných prací, které odrážejí dědictví domorodých Fidžijců.

Fidži je známé také pro svou úchvatnou přírodu. Můžete se těšit na potápění a šnorchlování v křišťálově čistých vodách korálových útesů, které jsou domovem pestrého mořského života. Oblasti, jako jsou Yasawa Islands a Beqa Lagoon, jsou oblíbenými destinacemi pro ty, kteří milují vodní sporty.

Pokud jste do dobrodružství, můžete podniknout trekking v horách a džunglích Fidži, kde narazíte na vodopády, sopky a dechberoucí výhledy. Národní park Colo-i-Suva je skvělým místem pro pěší túry a pozorování ptáků.

Kultura kava je také důležitou součástí fidžijského života. Kava je tradiční nápoj vyrobený z kořenů kava, který se pije při rituálních setkáních a slavostech. Můžete se účastnit kava ceremonií s místními, abyste lépe poznali jejich kulturu a zvyky.

Fidži je také známé svými luxusními letovisky a wellness centry, které nabízejí relaxaci a odpočinek na pláži nebo v luxusních lázních.

Celkově lze říci, že Fidži je jedinečnou destinací spojující dobrodružství, krásnou přírodu a teplý přístup místních obyvatel. Pro turisty je to ideální místo na relaxaci, zážitky a objevování exotického ráje na zemi.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko