Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Filipíny - Manila - informace

Hledáte zájezd do Manily, hlavního města Filipín? Manila je pulzující metropole s bohatou historií, kulturou a mnoha zajímavými místy k prozkoumání. Zájezdy do Manily vám umožní objevovat historické památky, jako je staré město Intramuros s katedrálou Manila Cathedral a historickým památníkem Rizal Park, kde je pohřben hrdina Filipín, Jose Rizal. Můžete také navštívit různé muzea, trhy a místní... Celý popis

Hledáte zájezd do Manily, hlavního města Filipín? Manila je pulzující metropole s bohatou historií, kulturou a mnoha zajímavými místy k prozkoumání. Zájezdy do Manily vám umožní objevovat historické památky, jako je staré město Intramuros s katedrálou Manila Cathedral a historickým památníkem Rizal Park, kde je pohřben hrdina Filipín, Jose Rizal. Můžete také navštívit různé muzea, trhy a místní restaurace, kde si můžete vychutnat filipínskou kuchyni.

Manila je hlavním městem Filipín a jedním z nejvýznamnějších měst v jihovýchodní Asii. Tato metropole je centrem kultury, obchodu, historie a různorodého života. Manila nabízí návštěvníkům širokou škálu zážitků a atrakcí.

Historická část města, známá jako Intramuros, je jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Manile. Intramuros bylo starobylé španělské město opevněné hradbami a věžemi. Návštěvníci zde mohou prozkoumat historické památky, včetně katedrály Manila a historických budov. Město Intramuros poskytuje pohled do minulosti Filipín během doby španělské kolonizace.

Další zajímavou památkou v Manile je náměstí Rizal, které nese jméno filipínského národního hrdiny, José Rizala. Zde se nachází památník José Rizala, který je důležitým symbolem národního hrdinství. Náměstí Rizal je také obklopeno několika dalšími muzei a historickými budovami.

Manila má také bohatý kulturní život, včetně divadla, umění a hudby. Kulturní centra, jako je Cultural Center of the Philippines, nabízejí různé umělecké představení a výstavy.

Město nabízí také mnoho možností pro nákupy a zábavu. Nákupní centra a trhy jsou hojně rozšířeny po celém městě, a návštěvníci mohou najít všechno od místního umění a řemesel po módní značky a suvenýry.

Manila je také známá svou rozmanitou kuchyní, která zahrnuje filipínské speciality a mezinárodní kuchyni. Místní restaurace nabízejí různé pokrmy, včetně adobo (filipínské masové pokrmy), sinigang (kyselá polévka) a mnoho dalších lahůdek.

Celkově řečeno, Manila je pulzujícím městem plným kontrastů, které nabízí návštěvníkům bohatý kulturní a historický zážitek. Toto město je ideálním výchozím bodem pro objevování Filipín a jeho různorodých atrakcí.

Mapa Manila - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko