Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Finsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Finska? Naše poznávací zájezdy do Finska vás zavedou do této severní země plné překrásné přírody a fascinující kultury. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit šumivá jezera, tajuplné lesy a tradiční finské sauny. Finsko je zemí kontrastů a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat její jedinečné krásy a zároveň poznat místní tradice a zvyky. Finsko, země... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Finska? Naše poznávací zájezdy do Finska vás zavedou do této severní země plné překrásné přírody a fascinující kultury. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit šumivá jezera, tajuplné lesy a tradiční finské sauny. Finsko je zemí kontrastů a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat její jedinečné krásy a zároveň poznat místní tradice a zvyky.

Finsko, země v severní Evropě, je známé svou jedinečnou kombinací nádherné přírody, moderního designu a bohaté kultury. Tato země ležící na rozhraní mezi východním a západním světem nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Hlavním městem Finska je Helsinki, které je architektonicky působivé a plné kulturního dědictví. Turisté se mohou procházet historickými čtvrtěmi, navštívit ikonické památky, jako je Katedrála v Helsinkách, a ochutnat skvělé finské kulinářské poklady v místních restauracích.

Finsko je zemí tisíců jezer a lesů, což z něj činí ráj pro milovníky přírody. Národní parky, jako je Národní park Lemmenjoki a Národní park Nuuksio, nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, rybaření, cykloturistiku a pozorování divoké zvěře. V zimních měsících můžete využít bohaté nabídky lyžování a snowboardingu.

Zážitkem je i pobyt v tradičním finském srubu nebo v pronajaté chatě na břehu jezera. Sauny jsou nepostradatelnou součástí finské kultury a jsou k dispozici na mnoha místech po celé zemi. Zážitek z ochlazení se v jezeře nebo v zasněženém kraji po saunování je jedinečný.

Finský design je celosvětově uznáván. Turisté mohou navštívit muzea a obchody, kde mohou obdivovat a zakoupit skvosty finského designu, jako jsou nábytek, sklo a keramika.

Kromě toho jsou ve Finsku oblíbené různé kulturní akce a festivaly, včetně koncertů a folklorních slavností, které oslavují finskou kulturu a tradice.

Finsko je známé také svými zimními sporty a lyžařskými středisky. Lapland, severní část země, je domovem Santa Clause a nabízí možnost pozorovat polární záři a zážitky ze zimních aktivit.

Celkově lze říci, že Finsko je zemí, která se může pochlubit krásnou přírodou, bohatou kulturou a moderním stylem. Pro turisty je to destinace, která nabízí širokou škálu zážitků a možností pro relaxaci a dobrodružství.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko