Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francie - Nice - informace

Francouzská Riviéra je trvalým pojmem mondénnosti a špičkového cestování do Středomoří. Zde se konají tradiční akce, jejichž prestiž překonává veškeré změny trendů, stylů a módy. Každé město nebo lázeňské středisko je pojmem, spojeným s jednou nebo mnoha slavnými osobnostmi. Filmový festival v Cannes, Velká cena formule 1 v Monaku a další, téměř nepřetržitě probíhající události znamenají, že na... Celý popis

Francouzská Riviéra je trvalým pojmem mondénnosti a špičkového cestování do Středomoří. Zde se konají tradiční akce, jejichž prestiž překonává veškeré změny trendů, stylů a módy. Každé město nebo lázeňské středisko je pojmem, spojeným s jednou nebo mnoha slavnými osobnostmi. Filmový festival v Cannes, Velká cena formule 1 v Monaku a další, téměř nepřetržitě probíhající události znamenají, že na Riviéru se jezdí hlavně za společností.

Nice

Perla francouzské riviéry a páté největší město Francie nabízí bohaté kulturní vyžití. Každoročně se zde pořádají festivaly, kocerty a karnevaly. Navštívit můžete celou řadu galerií a muzeí. Z Nice jsou dostupná další zajímavá místa jako např. Monaco, Cannes nebo St. Tropez.

Mapa Nice - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko