Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francouzská Polynésie - Bora Bora - informace

Hledáte zájezd na rajský ostrov Bora Bora ve Francouzské Polynésii? Naše zájezdy na Bora Boru vám přinášejí nezapomenutelné dovolené plné bílých písečných pláží, průzračně modré laguny a luxusního odpočinku. Užijte si relaxaci v nadherných bungalovech nad vodou, potápějte se v podmořském světě korálových útesů a procházejte se po nádherných plážích na našich zájezdech na Bora Boru. Tato... Celý popis

Hledáte zájezd na rajský ostrov Bora Bora ve Francouzské Polynésii? Naše zájezdy na Bora Boru vám přinášejí nezapomenutelné dovolené plné bílých písečných pláží, průzračně modré laguny a luxusního odpočinku. Užijte si relaxaci v nadherných bungalovech nad vodou, potápějte se v podmořském světě korálových útesů a procházejte se po nádherných plážích na našich zájezdech na Bora Boru. Tato destinace je známá svým nebeským prostředím a romantickou atmosférou, což ji činí jedním z nejkrásnějších míst na světě pro líbánky nebo exkluzivní dovolenou.

Bora Bora je malý ostrov a současně atol nacházející se v jihozápadním Pacifiku, konkrétně v souostroví Francouzské Polynésie. Je to jedna z nejexkluzivnějších a nejluxusnějších destinací pro dovolenou na světě. Bora Bora je proslulá svými nádhernými plážemi, azurovými vodami a luxusními rekreačními zařízeními, což ji činí ideálním místem pro ty, kteří hledají dokonalou tropickou dovolenou.

Hlavní atrakcí na ostrově Bora Bora jsou jeho pláže. Pláže nabízí bílý písek a teplou mořskou vodu, která je ideální pro slunění, plavání a šnorchlování. Ostrov má také několik pláží s nadýchanými bungalovy postavenými přímo nad vodou, což nabízí jedinečný zážitek.

Bora Bora je také známá svými luxusními rekreačními zařízeními a nadstandardními ubytovacími možnostmi. Můžete si vybrat z přepychových letovisek s krásnými výhledy na oceán a nabídkou wellness procedur a místních specialit.

Pro milovníky dobrodružství je Bora Bora rájem pro šnorchlování a potápění. Můžete objevovat podmořský svět s úžasnými korálovými útesy a tropickými rybami. Vodní aktivity, jako je jetsurfing, paddleboarding a katamaránové plavby, jsou také k dispozici.

Místní kuchyně nabízí možnost ochutnat tradiční tahitské a francouzské speciality, včetně čerstvých ryb a mořských plodů. Můžete si dopřát i tradiční polynéský pokrm, jako je poisson cru (marinovaná ryba) a tamaraa (grilovaná ryba).

Celkově lze říci, že Bora Bora je exkluzivním rájem pro dovolenou s nádhernými plážemi, luxusem a překrásným podmořským světem. Je to destinace, která nabízí dokonalou únikovou dovolenou v nezapomenutelném tropickém ráji.

Mapa Bora Bora - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko