Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francouzská Polynésie - Nuku Hiva - informace

Hledáte zájezd na ostrov Nuku Hiva, skrytý poklad v souostroví Markéz? Nuku Hiva vás okouzlí svým divokým a nádherným panoramatem, zahrnujícím rozsáhlé útesy, horské vrcholy a zářivě zelené údolí. Zájezdy na Nuku Hiva přinášejí příležitost pro objevování odlehlých pláží, neuvěřitelných vodopádů a fascinující polynéské kultury. Nuku Hiva je největším ostrovem v souostroví Markézy ve Francouzské... Celý popis

Hledáte zájezd na ostrov Nuku Hiva, skrytý poklad v souostroví Markéz? Nuku Hiva vás okouzlí svým divokým a nádherným panoramatem, zahrnujícím rozsáhlé útesy, horské vrcholy a zářivě zelené údolí. Zájezdy na Nuku Hiva přinášejí příležitost pro objevování odlehlých pláží, neuvěřitelných vodopádů a fascinující polynéské kultury.

Nuku Hiva je největším ostrovem v souostroví Markézy ve Francouzské Polynésii v jihozápadním Tichém oceánu. Tento ostrov je známý svou dramatickou krajinou, rozsáhlými horami, zelenými údolími a kulturními zajímavostmi. Nuku Hiva přitahuje návštěvníky svou exotickou krásou a autentickým polynéským zážitkem.

Geograficky je Nuku Hiva velmi pestrým ostrovem s horskými hřebeny, sopečnými vrcholky a malebnými plážemi. Marquiseské hory dominují ostrovní krajině, což poskytuje skvělé příležitosti pro pěší túry a průzkum divoké přírody. Ovastandil je nejvyšší horou na ostrově, nabízející nádherné panoramatické výhledy.

Ostrov Nuku Hiva je také známý svou bohatou kulturou a historií. V přístavním městě Taiohae můžete navštívit muzeum, které představuje tradiční řemesla, umělecká díla a historii Marquesanského lidu. Zdejší sochy tiki a archeologické lokality dodávají ostrovu dojem tajemna a historie.

Pro milovníky mořských aktivit nabízí okolní vody Nuku Hiva vynikající možnosti pro potápění a šnorchlování. Můžete objevovat korálové útesy, pestrý mořský život a potápěčské lokality, které zahrnují také vraky lodí.

Ubytování na Nuku Hiva zahrnuje tradiční polynéská letoviska, bungalovy a hotely, které nabízejí nejen pohodlí, ale také autentický zážitek z tropického ráje. Místní kuchyně zdůrazňuje čerstvé ryby, tropické ovoce a tradiční polynéské speciality.

Celkově lze říci, že Nuku Hiva je fascinujícím ostrovem, který láká návštěvníky svou nezasaženou krásou, jedinečnou kulturou a příležitostmi k dobrodružství v nádherném prostředí Francouzské Polynésie.

Mapa Nuku Hiva - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko