Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francouzská Polynésie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Francouzské Polynésie? Naše poznávací zájezdy do Francouzské Polynésie vás zavedou do ráje na Zemi, kde se snoubí luxusní pláže, tyrkysově modré laguny a exotická kultura. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit nádherné ostrovy, fascinující podvodní svět a tradiční tahitské tance. Francouzská Polynésie je synonymem pro romantiku a dovolenkovou idylu, a naše... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Francouzské Polynésie? Naše poznávací zájezdy do Francouzské Polynésie vás zavedou do ráje na Zemi, kde se snoubí luxusní pláže, tyrkysově modré laguny a exotická kultura. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit nádherné ostrovy, fascinující podvodní svět a tradiční tahitské tance. Francouzská Polynésie je synonymem pro romantiku a dovolenkovou idylu, a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat tuto tropickou pohádku a zažít nezapomenutelný dovolenkový sen.

Francouzská Polynésie, která se rozkládá v jihozápadním Tichém oceánu, je rájem s neuvěřitelnou přírodní krásou, exotickými plážemi a bohatou kulturou. Tato zámořská země Francie zahrnuje několik desítek ostrovů, z nichž největší a nejznámější jsou Tahiti a Bora Bora.

Tahiti je hlavním ostrovem Francouzské Polynésie a je známý svými bílými písečnými plážemi, průzračnými lagunami a bujnými tropickými lesy. Hlavní město Papeete je centrem kultury a obchodu a nabízí návštěvníkům možnost poznat tradiční tance, umění a řemeslné práce.

Bora Bora, další ikonický ostrov v této destinaci, je známý svými luxusními letovisky a bungalovy nad vodou, které nabízejí dokonalý výhled na křišťálově čistou vodu a podmořský svět. Je to také skvělé místo pro potápění, šnorchlování a vodní sporty.

Francouzská Polynésie je rájem pro milovníky přírody a dobrodruhů. Ostrovy nabízejí mnoho příležitostí pro pěší túry, průzkum tropických lesů, výlety na lodi a pozorování mořského života. Můžete se vydat do zeměkrásných korálových zahrady, kde uvidíte pestrou paletu ryb a jiných mořských tvorů.

Kultura Francouzské Polynésie je ovlivněna tradičními polynéskými zvyky a tanci. Můžete se zúčastnit tradičních představení a akcí, kde budete moci vidět, jakým způsobem jsou tyto tradice stále udržovány.

Kromě toho je francouzská kuchyně v této oblasti nesmírně důležitá. Můžete ochutnat čerstvé ryby, kokosové pokrmy, tropické ovoce a tradiční polynéské speciality. Kokosový chléb, kachupa a poisson cru jsou jen některé z lahodností, které stojí za ochutnání.

Francouzská Polynésie je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají tropický ráj, přírodní krásu a kulturu. Je to místo, které nabízí nezapomenutelné zážitky a možnost relaxace na krásných plážích pod palmami.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko