Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francouzská Polynésie - Raiatea - informace

Hledáte zájezd na ostrov Raiatea, skrytý klenot v srdci Francouzské Polynésie? Raiatea vás uvítá s průzračnými lagunami, rozmanitou tropickou vegetací a historickými památkami. Zájezdy na Raiatea přinášejí možnost prozkoumat tajemství tohoto ostrova, kde se setkává luxus s přírodní krásou. Raiatea je ostrov a jedno z nejvýznamnějších míst v souostroví Společenských ostrovů ve Francouzské... Celý popis

Hledáte zájezd na ostrov Raiatea, skrytý klenot v srdci Francouzské Polynésie? Raiatea vás uvítá s průzračnými lagunami, rozmanitou tropickou vegetací a historickými památkami. Zájezdy na Raiatea přinášejí možnost prozkoumat tajemství tohoto ostrova, kde se setkává luxus s přírodní krásou.

Raiatea je ostrov a jedno z nejvýznamnějších míst v souostroví Společenských ostrovů ve Francouzské Polynésii v jihozápadním Tichém oceánu. Tento ostrov je považován za spirituální a historické centrum Polynésie a nabízí návštěvníkům kombinaci nádherné přírody, kultury a historie.

Geograficky je Raiatea obklopená korálovými útesy a průzračnými vodami, což poskytuje ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. V zálivu Faaroa, který je považován za nejdelší slanou vodní cestu v Polynésii, můžete vidět jedinečnou flóru a faunu.

Jednou z hlavních atrakcí Raiatea je svatý Marae Taputapuātea, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Tento posvátný areál byl historicky využíván pro náboženské rituály a slavnosti a představuje důležitý kulturní symbol pro Polynésii. Návštěvníci mohou obdivovat kamenné terasy, sochy tiki a historické artefakty.

Ostrov je také výchozím bodem pro výlety na sousední ostrov Tahaa, který je známý svou vůní vanilky a pěstováním květin a ovoce. Pro milovníky přírody a dobrodružství poskytuje Raiatea ideální prostředí pro pěší túry a prozkoumávání tropického pralesa.

Ubytování na Raiatea zahrnuje tradiční polynéská letoviska, bungalovy na vodě a hotely s nádhernými výhledy na oceán. Místní kuchyně zdůrazňuje čerstvé ryby, exotické ovoce a místní speciality.

Celkově řečeno, Raiatea je ostrovem s bohatou historií, kulturou a nádhernou přírodou. Toto místo představuje harmonický zážitek, který spojuje duchovní atmosféru s krásou tropického ráje ve Francouzské Polynésii.

Mapa Raiatea - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko