Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francouzská Polynésie - Tahiti - informace

Hledáte zájezd na ostrov Tahiti, korunu Francouzské Polynésie a královnu Tichého oceánu? Tahiti vám otevře náruč s bílými písečnými plážemi, výběžky zelených hor a přívětivými obyvateli, kteří vás přivítají 'ia ora na' - pozdravem v tahitštině. Zájezdy na Tahiti přinášejí možnost prožít dokonalou kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury. Tahiti, největší ostrov ve Francouzské Polynésii, je... Celý popis

Hledáte zájezd na ostrov Tahiti, korunu Francouzské Polynésie a královnu Tichého oceánu? Tahiti vám otevře náruč s bílými písečnými plážemi, výběžky zelených hor a přívětivými obyvateli, kteří vás přivítají 'ia ora na' – pozdravem v tahitštině. Zájezdy na Tahiti přinášejí možnost prožít dokonalou kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury.

Tahiti, největší ostrov ve Francouzské Polynésii, je jednou z nejznámějších tropických destinací na světě, nabízející kombinaci nádherných pláží, horských vrcholků a bohaté kultury. Tento ostrov se nachází v jihozápadní části Tichého oceánu a je hlavním ostrovem francouzského zámořského společenství.

Jednou z ikonických částí Tahiti je Papete, hlavní město, kde můžete zažít místní život, ochutnat tradiční polynéskou kuchyni a prozkoumat trhy nabízející barevné exotické ovoce, ryby a řemeslné výrobky. Město je také domovem několika muzeí a galerií, které představují historii a kulturu ostrova.

Pláže na Tahiti jsou známé svým jemným černým pískem a azurovým mořem. Populární pláže jako Matira Beach a Plage Lafayette nabízejí ideální prostředí pro slunění, plavání a vodní sporty.

Horská část Tahiti, s vrcholkem Aorai, představuje krásnou příležitost pro pěší túry a prozkoumávání deštných pralesů. Návštěvníci mohou objevovat vodopády, tropickou flóru a fauna a užívat si úchvatné výhledy na ostrov.

Ostrov Tahiti je také centrem polynéské kultury. Návštěvníci mohou sledovat tradiční tance, poslechnout si hudbu na ukulele a objevit umělecká díla vytesaná do kamene nebo dřeva.

Ubytování na Tahiti zahrnuje širokou škálu možností, od luxusních letovisek s bungalovy na vodě až po pohodlné hotely v hlavním městě. Místní kuchyně nabízí lahodné pokrmy, přičemž mořské plody hrají klíčovou roli, ať už jde o syrové ryby v pokrmu poisson cru nebo některou z dalších specialit.

Celkově řečeno, Tahiti je ostrovem, který spojuje nádherné pláže, horskou přírodu a bohatou polynéskou kulturu. Tato destinace představuje harmonickou kombinaci odpočinku, dobrodružství a kulturních zážitků uprostřed nádherného Tichého oceánu.

Mapa Tahiti - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko