Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Gambie - Bakau - Cape Point - informace

Hledáte zájezd na úchvatný mys Bakau v Gambii? Naše zájezdy na mys Bakau vám přinášejí nezapomenutelné dovolené plné exotického přímořského prostředí, přírodních krás a unikátního ptactva. Procházejte se po krásných plážích, pozorujte ptáky v přírodním rezervátu a objevujte fascinující přírodní bohatství na našich zájezdech na mys Bakau. Tato destinace je známá svou biodiverzitou a nádhernými... Celý popis

Hledáte zájezd na úchvatný mys Bakau v Gambii? Naše zájezdy na mys Bakau vám přinášejí nezapomenutelné dovolené plné exotického přímořského prostředí, přírodních krás a unikátního ptactva. Procházejte se po krásných plážích, pozorujte ptáky v přírodním rezervátu a objevujte fascinující přírodní bohatství na našich zájezdech na mys Bakau. Tato destinace je známá svou biodiverzitou a nádhernými výhledy na oceán, což ji činí ideálním místem pro milovníky přírody a klidného odpočinku u moře.

Bakau - Cape Point je oblíbeným místem na pobřeží Gambie, ležícím na atlantském pobřeží západní Afriky. Toto místo je známé svými krásnými plážemi, úchvatnými výhledy na oceán a pestrou paletou přírodního krásy. Bakau - Cape Point je často navštěvován turisty, kteří hledají slunění, koupání a pozorování místní fauny a flory.

Hlavními atrakcemi v této oblasti jsou jeho pláže. Pláže v okolí Bakau a Cape Point jsou písečné a nabízejí relaxační prostředí pro slunění a plavání. Mořská voda je čistá a osvěžující, což je ideální pro zájemce o vodní sporty, jako je šnorchlování a surfování.

Bakau - Cape Point je také známý svou přírodní krásou. Můžete navštívit Cape Point Bird Reserve, což je rezervace ptáků, kde můžete pozorovat různé druhy ptáků, včetně pestrobarevných druhů. Místní mangrovníkové lesy jsou také důležitým ekosystémem, který stojí za pozornost.

Další zajímavou atrakcí je bakaušský rybářský přístav, kde můžete vidět tradiční rybářské čluny a místní rybáře při práci.

Místní kuchyně v této oblasti nabízí možnost ochutnat gruzínská jídla, jako je čerstvé ryby a mořské plody. Místní tržiště jsou skvělým místem k nákupu čerstvého ovoce, zeleniny a řady místních produktů.

Celkově lze říci, že Bakau - Cape Point je destinací, která nabízí krásné pláže, přírodní krásu a možnosti pozorování ptáků a přírody. Je to ideální místo pro relaxaci u moře a pro objevování přírodního bohatství Gambia.

Mapa Bakau - Cape Point - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko