Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Grenada - informace

Hledáte zájezd na Grenadu, malý karibský ostrovový stát známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a tropickou atmosférou? Grenada nabízí zájezdy do ráje, kde se můžete těšit na nádherné pláže, jako Grand Anse, pokryté bílým pískem, a možnost šnorchlování či potápění v krásných korálových útesech. Můžete také prozkoumat vnitrozemí ostrova,...

Informace o zemi Grenada

Hledáte zájezd na Grenadu, malý karibský ostrovový stát známý svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a tropickou atmosférou? Grenada nabízí zájezdy do ráje, kde se můžete těšit na nádherné pláže, jako Grand Anse, pokryté bílým pískem, a možnost šnorchlování či potápění v krásných korálových útesech. Můžete také prozkoumat vnitrozemí ostrova, které je bohaté na zelené hory, vodopády a koření, a ochutnat místní speciality včetně kari a rumu. Grenada, často nazývaná "Ostrov koření," vám poskytne relaxační dovolenou v nádherném karibském prostředí.

Grenada, malý ostrovní stát v Karibiku, je skvostným kouskem země, který nabízí krásné pláže, horskou krajinu, bohatou kulturu a historii. Tato karibská perla je známá jako "Ostrůvek koření" kvůli své produkci koření, zejména hřebčíku.

Hlavním městem Grenady je St. George's, které je jedním z nejfotogeničtějších měst v Karibiku. Město se rozkládá na horském svahu a nabízí malebný výhled na záliv. Můžete navštívit historické pevnosti, jako Fort George, která poskytuje fascinující pohled na historii regionu. St. George's je také skvělým místem pro ochutnávání místních pokrmů a procházky po tržišti.

Grenada má několik úchvatných pláží s bílým pískem a průzračnou vodou. Grand Anse Beach je jednou z nejznámějších a nabízí dokonalou relaxaci, plavání a vodní aktivity. Kalná pláž je známá svými horkými prameny a blátem, které jsou považovány za léčivé.

Příroda Grenady je působivá, a to zejména v horských oblastech. Horský masiv Grand Etang nabízí výzvy pro pěší turistiku a pozorování ptáků, a je zde i krásné jezero Grand Etang, které je obklopeno pralesem.

Grenada je také známá svou produkcí koření, a můžete navštívit plantáže, kde se pěstuje hřebčík, muškátový oříšek a skořice. Můžete se dozvědět více o zpracování koření a ochutnat čerstvé a aromatické produkty.

Kulturní scéna Grenady je bohatá a zahrnuje tradiční tance, hudbu a festivaly. Carnival je významnou událostí, která oslavuje karibskou kulturu a tradice.

Grenada je skvělým místem pro milovníky přírody, dobrodruhy a ty, kteří hledají relaxaci na krásných plážích. Je to také destinace pro ty, kteří si chtějí vychutnat karibskou kulturu a historii.

Grenada - informace o destinacích

Mapa Grenada - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko