Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Gruzie - Poznávací zájezdy - informace

  Hledáte poznávací zájezd do Gruzie? Naše poznávací zájezdy do Gruzie vás zavedou do této fascinující země v Kavkazu, kde se střetávají horské scenérie, starověká historie a pohostinnost místních obyvatel. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit starověká města, vinné sklípky v regionu Kachetie a tradiční gruzínskou kuchyni. Gruzie je zemí jedinečných chutí a kulturního bohatství, a... Celý popis

 

Hledáte poznávací zájezd do Gruzie? Naše poznávací zájezdy do Gruzie vás zavedou do této fascinující země v Kavkazu, kde se střetávají horské scenérie, starověká historie a pohostinnost místních obyvatel. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit starověká města, vinné sklípky v regionu Kachetie a tradiční gruzínskou kuchyni. Gruzie je zemí jedinečných chutí a kulturního bohatství, a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat tuto kavkazskou krásu a zažít pohostinnost gruzínského lidu.

Gruzie, země ležící na rozhraní Evropy a Asie, je fascinující destinací s bohatou historií, úchvatnou přírodou a vynikajícími kulinářskými poklady. Tato země, která je známá svými horami, vinnými sklípky a starobylými městy, nabízí návštěvníkům širokou škálu zážitků.

Hlavním městem Gruzie je Tbilisi, moderní metropole, která se nachází na břehu řeky Kura. Tbilisi kombinuje starobylou architekturu, jako jsou tradiční dřevěné balkony, s moderním urbanismem. Město je plné památek, jako je Katedrála Sioni, pevnost Narikala a kostel Metechi. Můžete také navštívit trhy, jako je Dry Bridge Market, kde můžete najít starožitnosti, umělecké předměty a místní řemeslné práce.

Gruzie je známá svými vinnými sklípky a víny. Země produkuje některé z nejlepších vín na světě, a můžete podniknout vínnou cestu do regionů Kakheti a Imereti, kde se nachází mnoho vinných sklepů. Můžete ochutnat místní odrůdy, jako je Saperavi a Rkatsiteli, a poznat umění gruzínského vína.

Příroda Gruzie je ohromující a nabízí mnoho příležitostí pro turisty, kteří hledají dobrodružství. Gruzie je domovem Velkého Kavkazu, což je jedno z nejvyšších horských pásem v Evropě a Asii. Můžete se vydat na trekkingové výpravy do hor, navštívit ledovce, jako je Svaneti, a prozkoumat horské jezera, včetně jezera Ritsa a jezera Tabatskuri.

Gruzie má také bohatou kulturní scénu. Země je známá svými tradičními tanci a hudbou. Můžete se zúčastnit tradičního gruzínského tance a poslechnout si místní písně a polyfonický zpěv.

Kulinarie Gruzie je dalším důležitým aspektem. Můžete ochutnat tradiční pokrmy, jako je chaczapuri (sýrová koláčová placka), chinkali (duhové knedlíky plné masa) a khachapuri (sýrový chléb). Kromě toho je gruzínská kuchyně známá svými kořeny a bylinkami, což jí dodává jedinečnou chuť.

Celkově lze říci, že Gruzie je destinací, která kombinuje bohatou historii, přírodní krásy, vynikající vína a vynikající kulinářské zážitky. Je to místo, které láká turisty svou jedinečnou atmosférou a pestrou směsicí kultury a přírody.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko