Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Guadeloupe - Deshaies - informace

Hledáte zájezd do Pointe Ferry u Deshaies na Guadeloupe? Tato malebná oblast na ostrově Guadeloupe v Karibiku nabízí krásné pláže, nádherné přírodní scenérie a klidnou atmosféru. Zájezdy do Pointe Ferry vás zavedou do destinace, která je ideální pro odpočinek na pláži a objevování karibského ráje.  Pointe Ferry je krásný pobřežní region na západním konci ostrova Basse-Terre v Guadeloupe. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do Pointe Ferry u Deshaies na Guadeloupe? Tato malebná oblast na ostrově Guadeloupe v Karibiku nabízí krásné pláže, nádherné přírodní scenérie a klidnou atmosféru. Zájezdy do Pointe Ferry vás zavedou do destinace, která je ideální pro odpočinek na pláži a objevování karibského ráje. 

Pointe Ferry je krásný pobřežní region na západním konci ostrova Basse-Terre v Guadeloupe. Toto malebné místo je známé svými nádhernými plážemi, přírodními krásami a klidnou atmosférou, což ho činí ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Pláže v oblasti Pointe Ferry jsou jednou z nejvýraznějších atrakcí. Pláže, jako je Plage de Cluny a Plage de Grande Anse, nabízí bílý písek, teplé moře a nádherné výhledy na Karibské moře. Tyto pláže jsou vhodné pro opalování, plavání a šnorchlování. Můžete si zde také pronajmout vodní vybavení a provozovat různé vodní sporty.

Deshaies, malebné rybářské město nedaleko Pointe Ferry, je známé svou pohostinností a tradičním karibským šarmem. Zde můžete ochutnat místní kreolskou kuchyni v jedné z mnoha restaurací a podniků. Město je také domovem botanické zahrady Jardins de Valombreuse, kde můžete procházet krásnými zahradami plnými tropických rostlin a květin.

Pro milovníky přírody nabízí Pointe Ferry a jeho okolí mnoho možností pro pěší túry a průzkum přírodních rezervací. Můžete se vydat na průzkum deštných pralesů a vyhlídkových tras, abyste objevili nádhernou flóru a faunu Guadeloupe.

Celkově vzato, Pointe Ferry a okolní oblasti jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a krásnou dovolenou u moře. Tato destinace v Karibiku nabízí nádherné pláže, příležitosti pro dobrodružství v přírodě a autentický karibský zážitek. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci na jednom z nejkrásnějších karibských ostrovů.

Mapa Deshaies - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko