Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Holandsko - informace

Hledáte zájezd do Holandska, jedné z nejznámějších evropských zemí, která vás okouzlí svými malebnými krajinnými scenériemi, bohatým kulturním dědictvím a unikátními zážitky? Holandsko nabízí zájezdy do země s rozmanitými atrakcemi a městy, kde můžete objevovat jedinečné krásy. Holandsko, známé také jako Nizozemsko, je zemí, která se nachází v...

Informace o zemi Holandsko

Hledáte zájezd do Holandska, jedné z nejznámějších evropských zemí, která vás okouzlí svými malebnými krajinnými scenériemi, bohatým kulturním dědictvím a unikátními zážitky? Holandsko nabízí zájezdy do země s rozmanitými atrakcemi a městy, kde můžete objevovat jedinečné krásy.

Holandsko, známé také jako Nizozemsko, je zemí, která se nachází v západní Evropě. Je to země plná malebné krajiny, historických měst, bohaté kultury a moderního životního stylu. Nizozemsko je známé pro své větrné mlýny, tulipány, cyklistiku, sýry a kanály.

Hlavním městem Holandska je Amsterdam, které je považováno za jedno z nejkrásnějších a kulturně bohatých měst v Evropě. Amsterdam je plný historických památek, jako je Královský palác na Damu, muzeum Rijksmuseum s díly Rembrandta a Vermeera, a také známými domy na vodě v oblasti Jordaan. Město je proslulé také svou živou kavární a nočním životem.

Holandsko je známé pro své větrné mlýny, z nichž mnohé jsou stále funkční a jsou využívány pro mletí obilí nebo odvodňování polderů. Jedním z nejznámějších je Zaanse Schans, kde můžete prozkoumat tradiční holandskou kulturu a řemeslné dovednosti.

Kanály jsou dalším charakteristickým znakem Holandska. Mnoho měst, včetně Amsterdamu a Utrechtu, má rozsáhlý systém kanálů, které jsou často využívány pro dopravu a rekreační plavby na lodi. Cyklistika je dalším význačným rysem Holandska, a to díky rozsáhlé síti cyklostezek a přátelskému postoji vůči cyklistům.

Holandsko je také známé svými sýry, včetně Goudy, Edamu a Leydenu. Můžete navštívit trhy s sýry a ochutnat různé druhy sýrů spolu s hollandským chlebem a hořčicí.

Kulturní scéna v Holandsku je bohatá a zahrnuje muzea, divadla a festivaly. Muzeum Van Gogh v Amsterdamu a Královské muzeum v Haagu jsou významné umělecké instituce.

Celkově lze říci, že Holandsko je zemí, která kombinuje bohatou historii, kulturu, nádhernou krajinu a moderní životní styl. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří hledají rozmanité zážitky a dobrodružství v srdci Evropy.

Holandsko - informace o destinacích

Mapa Holandsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko