Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Indonésie a Bali - Bali - informace

Hledáte zájezd na Bali? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů na tuto nádhernou indonéskou ostrovovou destinaci. Užijte si krásné pláže, exotickou kulturu, bohatou historii a úchvatnou přírodu na Bali s našimi zájezdy. Bali je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi na Bali a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Bali je... Celý popis

Hledáte zájezd na Bali? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů na tuto nádhernou indonéskou ostrovovou destinaci. Užijete si krásné pláže, exotickou kulturu, bohatou historii a úchvatnou přírodu na Bali s našimi zájezdy. Bali je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi na Bali a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Bali je známým tropickým rájem a turistickou destinací v jihovýchodní Asii. Tato indonéská ostrovní provincie nabízí nádherné pláže, krásnou přírodu, bohatou kulturu a relaxační atmosféru. Bali je oblíbeným místem pro turisty hledající odpočinek, dobrodružství a duchovní zážitky.

Hlavními atrakcemi v Bali jsou jeho nádherné pláže. Pláže, jako je Kuta Beach, Seminyak Beach a Nusa Dua Beach, jsou ideálním místem pro slunění, plavání a surfování. Bali je známý jako ráj pro surfaře díky svým vlnám a surfařským školám.

Bali je také bohatý na kulturu a historii. Můžete navštívit tradiční hinduistické chrámy a svatyně, jako je Tanah Lot a Uluwatu, které nabízejí krásné výhledy na moře a sluneční západy. Ubud, umělecké a kulturní centrum Bali, je domovem mnoha galerií a trhů s uměleckými díly a řemeslnými výrobky.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody nabízí Bali možnosti prozkoumat svou krásnou přírodu. Můžete si udělat výlety do rýžových teras, vodopádů a sopek. Slunce vycházející nad sopkou Mount Batur je jedinečným zážitkem.

Bali je také proslulý svou masážní a wellness scénou. Můžete si dopřát tradiční balilskou masáž nebo učinit pobyt ještě relaxačnějším v jednom z luxusních wellness resortů.

Místní kuchyně je dalším lákadlem Bali. Můžete ochutnat tradiční indonéská jídla, jako je nasi goreng (směs rýže s různými přísadami) a satay (grilované maso s omáčkou). Místní trhy a stánky nabízí mnoho exotických pokrmů a ovocných šťáv.

Celkově lze říci, že Bali je nádhernou destinací pro odpočinek, dobrodružství a duchovní zážitky. Je to místo, kde se můžete ponořit do tropického ráje a objevovat jeho krásy a kulturu.

Mapa Bali - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko