Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Indonésie a Bali - Lombok - informace

Hledáte zájezd na Lombok? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů na tento krásný indonéský ostrov. Užijte si krásné pláže, překrásnou přírodu, výbornou kuchyni a exotickou atmosféru Lomboku s našimi zájezdy. Lombok je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi na Lombok a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Lombok je krásný... Celý popis

Hledáte zájezd na Lombok? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů na tento krásný indonéský ostrov. Užijte si krásné pláže, překrásnou přírodu, výbornou kuchyni a exotickou atmosféru Lomboku s našimi zájezdy. Lombok je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi na Lombok a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Lombok je krásný indonéský ostrov nacházející se v souostroví Malé Sundy, v blízkosti Bali. Tento ostrov je známý svými nádhernými plážemi, horskou krajinou a tradičními vesnicemi. Lombok nabízí odlišný charakter od sousedního ostrova Bali a přináší turistům klidnější a autentičtější zážitek.

Hlavními atrakcemi v Lomboku jsou jeho pláže. Pláže, jako je Senggigi Beach, Kuta Beach a Pink Beach, jsou ideálním místem pro odpočinek na slunci, plavání a šnorchlování. Lombok je také známý svými krásnými korálovými útesy, což z něj činí skvělým místem pro potápění.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody nabízí Lombok možnosti prozkoumat svou horskou krajinu. Můžete vyrazit na trekking na vrchol Mount Rinjani, což je druhý nejvyšší aktivní vulkán v Indonésii. Výstup na Rinjani nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je jedním z nejoblíbenějších trekků v Indonésii.

Tradiční kultura a vesnice jsou také významnou součástí Lomboku. Můžete navštívit tradiční vesnice Sasak, kde se dozvíte o místním způsobu života a řemeslech. Místní lidé jsou známí svým pohostinným přístupem a tradičními obřady.

Město Mataram, hlavní město Lomboku, nabízí možnost prozkoumat místní kulturu, historii a umění. Můžete navštívit trhy, muzea a památky.

Lombok je také proslulý svou kuchyní, která nabízí různé tradiční pokrmy, jako je ayam taliwang (pikantní kuře) a plecing kangkung (čerstvé vodní špenátové listy s pálivou omáčkou).

Celkově lze říci, že Lombok je ideálním místem pro dovolenou na pláži, dobrodružství v přírodě a prozkoumávání tradiční indonéské kultury. Je to místo, kde můžete relaxovat na krásných plážích a zároveň objevovat bohatství přírody a kultury.

Mapa Lombok - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko