Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Irsko - informace

Hledáte zájezd do Irska, krásného ostrovního státu v Severním Atlantiku, který vás okouzlí svými pohádkovými krajinnými scenériemi, bohatou historií a kulturou? Irsko nabízí zájezdy do země s nádhernými zelenými pastvinami, starobylými hrady, úchvatnými kláštery a přívětivými městy. Irsko, ostrovní země na západě Evropy, je známé svými malebnými...

Informace o zemi Irsko

Hledáte zájezd do Irska, krásného ostrovního státu v Severním Atlantiku, který vás okouzlí svými pohádkovými krajinnými scenériemi, bohatou historií a kulturou? Irsko nabízí zájezdy do země s nádhernými zelenými pastvinami, starobylými hrady, úchvatnými kláštery a přívětivými městy.

Irsko, ostrovní země na západě Evropy, je známé svými malebnými krajinami, bohatou kulturou a přátelskými obyvateli. Tato země, která zahrnuje jak Irsko (Republika Irsko) na jihu, tak Severní Irsko, které je součástí Spojeného království, nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí a dobrodružství.

Dublin, hlavní město Republiky Irska, je kulturním centrem země. Má mnoho muzeí, galerií, historických památek a živých čtvrtí, jako je Temple Bar. Dublin je také domovem proslulého pivovaru Guinness, a můžete navštívit Guinness Storehouse, kde se dozvíte více o výrobě tohoto piva a ochutnáte ho na střeše s úchvatným výhledem na město.

Irská krajina je nádherná a rozmanitá, zahrnuje zelené kopce, jezera, pobřeží a vodopády. Hory Mourne na Severním Irsku jsou oblíbenými destinacemi pro turisty a horolezce. Ring of Kerry na jihozápadě Irska nabízí ohromující výhledy na oceán a malebné vesnice. Cliffs of Moher jsou impozantními útesy na západním pobřeží, které jsou známé svou krásou.

Irská kultura je bohatá a zahrnuje tradiční hudbu, tanec a literaturu. Irský folk a tradiční hudba jsou oblíbenými žánry, a v mnoha hospodách a restauracích můžete slyšet živou hudbu. Irská literatura je slavná díky autorům, jako je James Joyce, W.B. Yeats a Samuel Beckett.

Irská kuchyně je bohatá na tradiční pokrmy, jako je irský hovězí guláš (Irish stew), králičí pečeně a koláče z ovesných vloček. Irské hospody, známé jako "pubs," jsou místem, kde si můžete vychutnat tradiční jídla a piva.

Celkově lze říci, že Irsko je destinací, která spojuje nádhernou přírodu, bohatou kulturu a pohostinnost obyvatel. Je to místo, které láká cestovatele hledající přírodní krásu, historii a autentické zážitky.

Irsko - informace o destinacích

Mapa Irsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko