Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - Ligurská Riviéra - informace

Hledáte zájezd na Ligurskou Riviéru, krásné pobřeží v severozápadní Itálii? Naše nabídka zájezdů na Ligurskou Riviéru vám přináší možnost prozkoumat toto nádherné přímořské území, které je známé pro své krásné pláže, malebná města a vynikající kulinářské zážitky. Ligurská Riviéra, nazývaná také Italská Riviéra, zahrnuje známé destinace, jako je Janov, Portofino, Cinque Terre a mnoho dalších.... Celý popis

Hledáte zájezd na Ligurskou Riviéru, krásné pobřeží v severozápadní Itálii? Naše nabídka zájezdů na Ligurskou Riviéru vám přináší možnost prozkoumat toto nádherné přímořské území, které je známé pro své krásné pláže, malebná města a vynikající kulinářské zážitky. Ligurská Riviéra, nazývaná také Italská Riviéra, zahrnuje známé destinace, jako je Janov, Portofino, Cinque Terre a mnoho dalších. Tato oblast nabízí úchvatné pobřeží, kde si můžete užít sluníčko, koupání a vodní aktivity.

Ligurská Riviéra, také známá jako Italská Riviéra, je nádherné pobřeží, které se táhne podél severozápadního pobřeží Itálie, v regionu Ligurie. Toto úchvatné pobřeží je známé svými malebnými výhledy na Ligurské moře, historickými městy a vesnicemi, a bohatou kulinářskou scénou.

Ligurská Riviéra je rozdělena na dvě hlavní části: Západní Ligurskou Riviéru (Riviera di Ponente) a Východní Ligurskou Riviéru (Riviera di Levante). Západní část zahrnuje města a obce, jako je Sanremo, Alassio a Imperia, zatímco východní část zahrnuje slavná místa, jako jsou Cinque Terre, Portofino a Santa Margherita Ligure.

Cinque Terre je známé skupinou pěti malebných vesnic na pobřeží, které jsou vyhlášené pro svou jedinečnou architekturu, krásné výhledy a turistické stezky, které vedou podél pobřeží. Portofino je krásné rybářské město s luxusním přístavem, a Santa Margherita Ligure je elegantní letovisko.

Celá Ligurská Riviéra je známá svými nádhernými plážemi a krásnými zátokami, které nabízejí možnosti pro plavání, slunění a vodní sporty. Pobřeží je také obklopeno nádhernými vinicemi, olivovými háji a zelenými kopcemi, což vytváří úchvatnou krajinu.

Kulinarická scéna v Ligurii je vynikající a zahrnuje tradiční italské pokrmy, jako jsou těstoviny pesto, focaccia, ryby a mořské plody. Region je také známý svými vynikajícími víny, včetně bílého vína Vermentino a červeného vína Rossese.

Celkově lze říci, že Ligurská Riviéra je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších míst v Itálii pro turisty. Nabízí kombinaci úchvatných výhledů, historie, kultury a vynikající kuchyně, což ji činí ideálním místem pro dovolenou pro milovníky krásného prostředí a autentické italské atmosféry.

Mapa Ligurská Riviéra - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko