Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Itálie? Itálie je země bohatá na kulturu, historii, vynikající jídlo a krásné krajiny. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit starověká města, jako je Řím s Koloseem a Vatikánem, Florenci s uměleckými poklady a Benátky se svými kanály. Itálie, země nacházející se v jižní Evropě, je jednou z nejvíce ikonických a oblíbených destinací pro cestovatele po celém... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Itálie? Itálie je země bohatá na kulturu, historii, vynikající jídlo a krásné krajiny. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit starověká města, jako je Řím s Koloseem a Vatikánem, Florenci s uměleckými poklady a Benátky se svými kanály.

Itálie, země nacházející se v jižní Evropě, je jednou z nejvíce ikonických a oblíbených destinací pro cestovatele po celém světě. Tato země, která má bohatou historii, kulturu a kulinářskou tradici, nabízí návštěvníkům širokou škálu zážitků.

Hlavním městem Itálie je Řím, který je známý svými historickými památkami, jako je Koloseum, Fórum Romanum a Vatikán s bazilikou svatého Petra. Řím je také domovem uměleckých pokladů, jako jsou obrazy v Galerii Borghese a sochy v Galerii Villa Farnesina.

Itálie má bohatou historii a architekturu, která zahrnuje středověké města, jako je Florencie s Uffizi galerií a katedrálou Santa Maria del Fiore. Benátky jsou známé pro své kanály a krásné mosty, a Milán je centrem módy a designu.

Kulturní scéna v Itálii je bohatá a zahrnuje operu, divadlo, hudbu a umění. Můžete navštívit slavnou La Scala v Miláně, kde se provádějí světově známé operní představení. Mistrovská díla italských umělců, jako je Leonardo da Vinci, Michelangelo a Raffael, jsou vystavena v galeriích po celé zemi.

Italská kuchyně je jednou z nejuznávanějších na světě. Zahrnuje tradiční pokrmy, jako je pizza, pasta, risotto, tiramisu a vína, jako je Chianti a Barolo. Restaurace a kavárny jsou místem, kde si můžete vychutnat autentické italské lahůdky.

Itálie má také úchvatnou přírodu, která zahrnuje Alpy na severu, nádherné pobřeží Amalfi na jihu a ostrov Sicílie s krásnými plážemi a sopečnou krajinou.

Celkově lze říci, že Itálie je destinací, která spojuje historii, kulturu, umění, kulinářské lahůdky a přírodu. Je to místo, které láká cestovatele hledající dobrodružství, romantiku a autentické italské zážitky.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko