Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - Sardinie - informace

Hledáte zájezd na Sardinii, nádherný ostrov v Středozemním moři, který je známý pro své krásné pláže, křišťálově čisté moře a bohatou historii? Naše nabídka zájezdů na Sardinii vám přináší příležitost prozkoumat tento exotický ostrov, který nabízí nespočet možností pro relaxaci a dobrodružství. Sardinie je známá pro své nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovým mořem, které jsou ideálním... Celý popis

Hledáte zájezd na Sardinii, nádherný ostrov v Středozemním moři, který je známý pro své krásné pláže, křišťálově čisté moře a bohatou historii? Naše nabídka zájezdů na Sardinii vám přináší příležitost prozkoumat tento exotický ostrov, který nabízí nespočet možností pro relaxaci a dobrodružství. Sardinie je známá pro své nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovým mořem, které jsou ideálním místem pro koupání, potápění, šnorchlování a vodní sporty. Ostrov je také bohatý na historické památky, včetně starověkých nuragských věží a římských ruin.

Sardinie je krásný ostrovní region nacházející se v Středozemním mořři, jen západně od italské pevninské části. Toto ostrovní území Itálie je známé svými nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem, historií, kulturou a unikátní krajinou.

Sardinie nabízí návštěvníkům širokou škálu pláží, od bílých písečných pláží po skalnaté zátoky. Některé z nejznámějších pláží zahrnují Costa Smeralda, Cala Luna, Spiaggia della Pelosa a Spiaggia di Chia. Moře kolem ostrova je ideální pro potápění a šnorchlování díky své průzračné vodě a bohatému mořskému životu.

Kromě krásných pláží nabízí Sardinie také bohatou historii a kulturu. Města, jako je Cagliari, Alghero a Olbia, mají historická centra s katedrálami, hrady a památkami. Mnoho oblastí na ostrově je zahrnuto na seznamu světového dědictví UNESCO, včetně nuragických vesnic, které datují do doby bronzové.

Sardinie má také unikátní kuchyni, která zahrnuje místní speciality, jako jsou pane carasau (tenká chléb s olivovým olejem), porceddu (uzený jehňec) a různé druhy sýrů, včetně pecorino. Víno Cannonau, produkované na ostrově, je také oblíbenou volbou pro místní i návštěvníky.

Kromě pláží, historie a kultury nabízí Sardinie návštěvníkům možnosti pro turistiku, horskou cyklistiku a dobrodružství v národních parcích, jako je Parco Nazionale dell'Arcipelago di La Maddalena a Parco Nazionale del Gennargentu.

Celkově lze říci, že Sardinie je nádherným ostrovem, který nabízí kombinaci nádherných pláží, historie, kultury a kulinářských dobrodružství. Je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají relaxaci u moře, objevování starověkých památek a ochutnávání autentických italských chutí.

Mapa Sardinie - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko