Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Itálie - Val Senales - informace

Hledáte zájezd do Val Senales, malebného údolí v italských Alpách, které je známé pro svou nádhernou horskou krajinu a možnosti pro zimní a letní sporty? Naše nabídka zájezdů do Val Senales vám přináší příležitost prozkoumat toto úžasné údolí, které nabízí různorodé možnosti pro dovolenou v horách. Val Senales je známé pro své krásné hory, ledovce a tradiční horské vesnice, které nabízejí... Celý popis

Hledáte zájezd do Val Senales, malebného údolí v italských Alpách, které je známé pro svou nádhernou horskou krajinu a možnosti pro zimní a letní sporty? Naše nabídka zájezdů do Val Senales vám přináší příležitost prozkoumat toto úžasné údolí, které nabízí různorodé možnosti pro dovolenou v horách. Val Senales je známé pro své krásné hory, ledovce a tradiční horské vesnice, které nabízejí ideální prostředí pro lyžování, snowboarding, horskou turistiku, běžecké lyžování a další zimní sporty v zimním období.

Val Senales, známé také jako Schnalstal v němčině, je údolí nacházející se v italském regionu Jižní Tyrolsko v italských Alpách. Toto údolí je známé svými malebnými alpskými scenériemi, historickými vesnicemi a možnostmi pro venkovskou dovolenou a sportovní aktivity. Val Senales je ideálním místem pro milovníky horské turistiky, lyžování a dovolenou v přírodě.

Hlavními vesnicemi v údolí jsou Senales (Schnals) a Maso Corto (Kurzras). Toto údolí je obklopeno krásnými horami a nabízí mnoho možností pro turistiku, horskou cyklistiku a běžecké lyžování v zimním období. Val Senales je známé svými sjezdovkami pro lyžaře a snowboardisty v lyžařském středisku Schnalstal (Val Senales Glacier). Toto lyžařské středisko je obzvláště atraktivní díky své ledovcové oblasti, což znamená možnost lyžování i v letních měsících.

Kromě lyžování nabízí Val Senales také možnosti pro skialpinismus, horskou turistiku a horskou cyklistiku. V létě mohou návštěvníci objevovat nádhernou alpskou přírodu, ledovce a vodopády.

Pro milovníky historie a kultury jsou v údolí historické památky, včetně kostela svatého Martina v Senales a starověkého kamenného mostu Ponte dei Pagani.

Kulinářská scéna v Val Senales je založena na tradiční alpské kuchyni s místními specialitami, jako jsou knödel (těstoviny plněné chlebem), špekové knedlíky a vynikajícími sýry.

Celkově lze říci, že Val Senales je krásným údolím, které nabízí kombinaci horských aktivit, venkovského života a historie. Je ideálním místem pro dovolenou pro milovníky hor, kteří hledají klidnou dovolenou v nádherném alpském prostředí Jižního Tyrolska.

Mapa Val Senales - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko