Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Izrael - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Izraele? Izrael je zemí s bohatou historií, náboženskými památkami a rozmanitou kulturou. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit historická města, jako je Jeruzalém s chrámem Zdi nářků a Mrtvého moře, které je nejnižším bodem na Zemi. Izrael, stát ležící na rozhraní Asie a Afriky na východním pobřeží Středozemního moře, je zemí s bohatou historií, kulturou... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Izraele? Izrael je zemí s bohatou historií, náboženskými památkami a rozmanitou kulturou. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit historická města, jako je Jeruzalém s chrámem Zdi nářků a Mrtvého moře, které je nejnižším bodem na Zemi.

Izrael, stát ležící na rozhraní Asie a Afriky na východním pobřeží Středozemního moře, je zemí s bohatou historií, kulturou a náboženským významem. Tato země, která leží v oblasti Blízkého východu, je jedinečnou destinací, která nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí.

Hlavním městem Izraele je Jeruzalém, město s hlubokým náboženským významem pro tři hlavní monoteistické náboženství: judaismus, křesťanství a islám. Jeruzalém je domovem svatého místa Západní zdi (Zdi nářků) pro židy, Křížové cesty a Baziliky Božího hrobu pro křesťany a Chrámu skalní kupole a mešity Al-Aqsa pro muslimy. Tato města jsou známá svou architekturou, historickými památkami a náboženskými ceremoniály.

Izrael má také bohatou historii a archeologické poklady, jako je starověké město Masada, které bylo pevností v dobách biblické historie. Můžete také navštívit starověký přístav Caesarea Maritima a významný archeologický park Bet She'an.

Kulturní scéna Izraele zahrnuje umění, hudbu, tanec a divadlo. Můžete navštívit mnoho galerií a muzeí v Tel Avivu, který je také známý svým živým nočním životem. Izraelská kuchyně je rozmanitá a zahrnuje speciality, jako je hummus, falafel, sabich a šawarma. Tradiční pokrmy jsou často podávány s pita chlebem a mnoha druhy koření.

Izrael má také úchvatnou přírodu, která zahrnuje Mrtvé moře, které je nejníže položeným místem na zeměkouli, a Rulandské vodopády na severu země. Výlety do pouště Negev a pouště Judejské hory nabízejí příležitosti k dobrodružství a průzkumu.

Celkově lze říci, že Izrael je destinací, která spojuje náboženský význam, historii, kulturu a přírodu. Je to místo, které láká cestovatele hledající poznání, duchovní zážitky a autentickou izraelskou kulturu.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko