Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jamajka - Falmouth - informace

Hledáte zájezd do Falmouthu? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného přístavního města na Jamajce. Užijte si krásné pláže, kulturu a historii Falmouthu našimi zájezdy. Falmouth je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Falmouthu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Falmouth je historické město... Celý popis

Hledáte zájezd do Falmouthu? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného přístavního města na Jamajce. Užijte si krásné pláže, kulturu a historii Falmouthu našimi zájezdy. Falmouth je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Falmouthu a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Falmouth je historické město nacházející se na jihu Anglie v hrabství Cornwall. Toto malebné město má bohatou historii, krásnou přírodu a je oblíbeným turistickým cílem.

Hlavními atrakcemi Falmouth jsou jeho krásné pláže a nádherné přístavy. Město se nachází na pobřeží Keltického moře, což znamená, že návštěvníci mohou užít krásných pláží jako Gyllyngvase Beach a Swanpool Beach. Můžete si užít slunění, plavání a vodní sporty, a také se projíždět lodí po přístavu.

Falmouth má také bohatou námořní historii, a to je patrné v místních muzeích a historických památkách. Můžete navštívit Národní námořní muzeum, kde se dozvíte více o námořní historii a průzkumu oceánů. Město má také pevnosti a historické stavby, které jsou ideálním místem pro procházky a poznávání minulosti.

Město Falmouth je známé svým kulturním životem a uměleckou komunitou. Zde najdete galerie, divadla a hudební akce, které nabízejí různorodou kulturní zábavu. Město také hostí různé festivaly a akce během roku, které přitahují návštěvníky z celého světa.

Pro milovníky přírody a dobrodružství nabízí Falmouth mnoho možností pro pěší túry a prozkoumávání přírody. Můžete si vybrat mezi různými trasami, které vás zavedou do krásných krajinných oblastí.

Celkově lze říci, že Falmouth je krásným městem na pobřeží Cornwallu, které nabízí kombinaci krásné přírody, historie a kultury. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají odpočinek na pláži, poznávání historie a zážitky v přírodě.

Mapa Falmouth - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko