Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jamajka - Montego Bay - informace

  Hledáte zájezd do Montego Bay? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného karibského letoviska na Jamajce. Užijte si krásné pláže, kulturu a dobrodružství Montego Bay našimi zájezdy. Montego Bay je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Montego Bay a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Montego Bay... Celý popis

 

Hledáte zájezd do Montego Bay? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného karibského letoviska na Jamajce. Užijte si krásné pláže, kulturu a dobrodružství Montego Bay našimi zájezdy. Montego Bay je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Montego Bay a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Montego Bay je jedno z nejznámějších a nejrušnějších letovisek na pobřeží Jamajky. Toto malebné město, které leží na severozápadním pobřeží Jamajky, je oblíbenou destinací pro turisty díky svým krásným plážím, kultuře a zábavě.

Hlavními atrakcemi Montego Bay jsou jeho nádherné pláže. Pláže, jako je Doctor's Cave Beach a Cornwall Beach, jsou ideálním místem pro slunění, plavání a vodní sporty. Voda je teplá a průzračná, což přiláká návštěvníky z celého světa. Dozvíte se také, proč byla jedna z pláží nazvána "Pláž doktora," protože věřilo se, že koupání v její vodě má léčebné účinky.

Montego Bay je také známý svou bohatou kultuřní scénou a jamajskou hudbou. Město hostí různé festivaly a hudební události, kde můžete zažít reggae, ska a dancehall hudbu, které jsou charakteristické pro Jamajku. Můžete také navštívit Bob Marley Experience & Theatre, které je venkovním muzeem věnovaným legendárnímu jamajskému zpěvákovi Bobu Marleyovi.

Město Montego Bay nabízí také širokou škálu zábavy a aktivit, jako jsou golf, potápění, šnorchlování a výlety na koních. Můžete také navštívit různé trhy a nákupní centra, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a produkty.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody nabízí Montego Bay možnost prozkoumávání blízkých přírodních krás, včetně přírodních rezervací a nádherných vodopádů.

Celkově lze říci, že Montego Bay je místo, kde si můžete užít slunné pláže, jamajskou kulturu, zábavu a dobrodružství. Je to oblíbená destinace pro dovolenou na pláži a zážitky na Jamajce, a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky.

Mapa Montego Bay - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko