Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jamajka - Negril - informace

Hledáte zájezd do Negrilu? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto nádherného karibského letoviska na Jamajce. Užijte si krásné pláže, relaxaci a nezapomenutelné zážitky v Negrilu s našimi zájezdy. Negril je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Negrilu a zažijte dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Negril je jedno z nejslavnějších... Celý popis

Hledáte zájezd do Negrilu? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto nádherného karibského letoviska na Jamajce. Užijte si krásné pláže, relaxaci a nezapomenutelné zážitky v Negrilu s našimi zájezdy. Negril je jedinečným místem, které můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Negrilu a zažijte dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Negril je jedno z nejslavnějších pobřežních letovisek na západním pobřeží Jamajky a je známé svými nádhernými plážemi, krásnými západy slunce a uvolněnou atmosférou. Toto malebné město se stalo oblíbenou destinací pro turisty hledající relaxaci na pláži a zážitky v karibském ráji.

Hlavní atrakcí v Negril jsou jeho nádherné pláže. Pláže, jako je Seven Mile Beach, jsou považovány za některé z nejkrásnějších na světě. Bílý písek a azurově modré moře tvoří ideální prostředí pro odpočinek na slunci, plavání a vodní sporty. Můžete si také vyzkoušet šnorchlování nebo potápění a objevovat podvodní svět Karibiku.

Negril je také známý svými západy slunce, a to zejména na pláži Rick's Cafe. Západ slunce nad mořem je nádherný a tato plážová kavárna je oblíbeným místem pro pozorování západu slunce a skákání do moře z útesů.

Město Negril má uvolněnou atmosféru a nabízí různé možnosti pro zábavu a dobrodružství. Můžete se vydat na různé výlety a aktivity, jako jsou výlety na koních, návštěva jamajských kaváren, nákupy místních suvenýrů a koncerty reggae hudby.

Pro dobrodruhy a přírodní nadšence nabízí Negril také příležitost k prozkoumání blízkých přírodních krás. Můžete si udělat výlet do přírodní rezervace Great Morass, kde můžete pozorovat místní ptáky a divokou zvěř.

Celkově lze říci, že Negril je rájem pro ty, kteří hledají odpočinek na pláži, krásné západy slunce a uvolněnou atmosféru Karibiku. Je to destinace, kde si můžete užít klidnou dovolenou a načerpat energii v ráji na Jamajce.

Mapa Negril - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko