Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jamajka - Ocho Rios - informace

Hledáte zájezd do Ocho Rios? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného letoviska na Jamajce. Užijte si krásné pláže, exotickou přírodu a dobrodružství v Ocho Rios s našimi zájezdy. Ocho Rios je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Ocho Rios a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Ocho Rios je... Celý popis

Hledáte zájezd do Ocho Rios? Máme pro vás skvělou nabídku zájezdů do tohoto krásného letoviska na Jamajce. Užijte si krásné pláže, exotickou přírodu a dobrodružství v Ocho Rios s našimi zájezdy. Ocho Rios je jedinečnou destinací, kterou můžete objevit s našimi zájezdy. Vydejte se s námi do Ocho Rios a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Ocho Rios je oblíbené pobřežní letovisko na severním pobřeží Jamajky a patří k nejznámějším turistickým destinacím na ostrově. Toto krásné město je známé svými nádhernými plážemi, exotickými zahradami a mnoha aktivitami, které nabízejí návštěvníkům.

Hlavními atrakcemi v Ocho Rios jsou jeho úchvatné pláže a mořské aktivity. Pláže, jako je Dunn's River Beach a Turtle Beach, jsou ideálním místem pro odpočinek na slunci, plavání a vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Jednou z nejznámějších atrakcí v Ocho Rios je Dunn's River Falls, nádherný vodopád, který můžete vystoupat po vodopádových stupních.

Další významnou atrakcí je Mystic Mountain, kde si můžete užít adrenalinové zážitky, jako je jízda na bobové dráze a visutá lanovka s krásnými výhledy na pobřeží. Zde můžete také navštívit interaktivní park Rainforest Bobsled Jamaica.

Ocho Rios je také známé svou bohatou flórou a faunou, což nabízí návštěvníkům příležitost k prozkoumání botanických zahrad, jako je Shaw Park Gardens, kde můžete vidět různé druhy tropických rostlin a květin. Zde se nachází také Delfinárium Dolphin Cove, kde můžete plavat a interagovat s delfíny a dalšími mořskými živočichy.

Ocho Rios je také bohaté na kulturní a historické památky. Můžete navštívit místní trhy, kde si můžete zakoupit suvenýry a místní produkty. Město má také několik historických památek, jako je St. Ann's Bay, kde se narodil Marcus Garvey, a secesní kostel St. John's Anglican Church.

Celkově lze říci, že Ocho Rios je nádhernou destinací na Jamajce, která nabízí návštěvníkům širokou škálu aktivit, krásnou přírodu a kulturní zážitky. Je to ideální místo pro dovolenou plnou dobrodružství a relaxace na Karibiku.

Mapa Ocho Rios - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko