Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Japonsko - informace

Hledáte zájezd do Japonska, země, která spojuje moderní technologie s bohatou tradicí, úchvatnou přírodou a jedinečnou kulturou? Japonsko nabízí zájezdy do destinace, kde můžete prozkoumat jeho města, historické památky, krásnou přírodu a kulinářské dobrodružství. Japonsko, ostrovní národ východně od Asie, je fascinující směsicí tradiční kultury...

Informace o zemi Japonsko

Hledáte zájezd do Japonska, země, která spojuje moderní technologie s bohatou tradicí, úchvatnou přírodou a jedinečnou kulturou? Japonsko nabízí zájezdy do destinace, kde můžete prozkoumat jeho města, historické památky, krásnou přírodu a kulinářské dobrodružství.

Japonsko, ostrovní národ východně od Asie, je fascinující směsicí tradiční kultury a moderního technologického pokroku. Tato země nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci starobylého dědictví, úchvatné přírody a inovativního designu.

Hlavním městem Japonska je Tokio, rozlehlá metropole plná mrakodrapů, obchodních čtvrtí, historických svatyní a chrámů. Můžete navštívit Senso-ji, nejstarší buddhistický chrám v Tokiu, nebo se projít v tradiční čtvrti Asakusa. Tokio je také známé svým živým nočním životem, módními čtvrtěmi a vynikajícími restauracemi.

Kultura Japonska je hluboce zakořeněna v tradičních hodnotách a umění. Můžete se účastnit tradičních čajových ceremonií, sledovat tradiční kabuki divadlo nebo obdivovat ikebana (aranžování květin) a origami (skládání papíru). Japonsko je také domovem mistrovských umělců v oblasti kaligrafie a keramiky.

Přírodní krásy Japonska jsou dechberoucí, zahrnují vysoké hory, nádherné jezera a chráněná národní území. Fuji, symbol Japonska, je nejvyšší horou v zemi a oblíbeným místem pro horolezce. Jezero Biwa je největším jezerem v zemi a nabízí příležitosti k vodním sportům a procházkám podél břehů.

Kuchyně Japonska je známá po celém světě a zahrnuje speciality, jako je sushi, sashimi, ramen, tempura a teppanyaki. Můžete navštívit tradiční rybí trhy v Tokiu, jako je Tsukiji, nebo si vychutnat jídlo v jedné z mnoha kaiten sushi restaurací (sushi na pásce).

Japonsko je také známé svými technologickými inovacemi a moderními zážitky. Můžete navštívit futuristické robotické kavárny, elektronické obchody v Akihabara nebo se projíždět na nejmodernějším vlaku na světě, zvaném Shinkansen.

Celkově lze říci, že Japonsko je destinací, která spojuje starobylou kulturu s moderním světem, krásnou přírodou a vynikající kuchyní. Je to místo, které láká cestovatele hledající pestrost a kontrasty v jedné z nejzajímavějších zemí na světě.

Japonsko - informace o destinacích

Mapa Japonsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko