Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kajmanské Ostrovy - informace

  Hledáte zájezd na slunné Kajmanské Ostrovy, zemi krystalově čistých vod a úchvatných koralových útesů? Nabízíme nezapomenutelné zájezdy na Kajmanské Ostrovy, které vám umožní objevovat skryté poklady této ráje v Karibiku. V naší široké nabídce zájezdů na Kajmanské Ostrovy si každý najde to své - od bílých písečných pláží Grand Caymanu až po...

Informace o zemi Kajmanské Ostrovy

 

Hledáte zájezd na slunné Kajmanské Ostrovy, zemi krystalově čistých vod a úchvatných koralových útesů? Nabízíme nezapomenutelné zájezdy na Kajmanské Ostrovy, které vám umožní objevovat skryté poklady této ráje v Karibiku. V naší široké nabídce zájezdů na Kajmanské Ostrovy si každý najde to své - od bílých písečných pláží Grand Caymanu až po adrenalinové dobrodružství jako je potápění s žraloky v Seven Mile Beach.

Kajmanské ostrovy, malý britský zámořský území v Karibiku, jsou známé svými krásnými plážemi, jasně modrými vodami a luxusními letovisky. Tyto tři korálové ostrovy – Velký Kajman, Malý Kajman a Kajmanská Brac – jsou oblíbenými destinacemi pro turisty hledajícími relaxaci na slunci a šnorchlování v karibských vodách.

Hlavní město, Georgetown, je centrem obchodu a kultury. Město nabízí mnoho butiků, luxusních obchodů, trhů a restaurací, kde můžete ochutnat kulinářské lahůdky Karibiku. Čtvrť Seven Mile Beach, což je jedna z nejznámějších pláží na světě, je domovem luxusních hotelů a letovisek, které nabízí návštěvníkům pohodlný přístup k slunci, písku a moři.

Pro milovníky přírody a šnorchlování je Kajmanské ostrovy rajským místem. Na mnoha místech lze pozorovat korálové útesy, tropické ryby a mořské želvy. Kajmanský oceánografský institut je známý svou prací na ochraně mořského života a je otevřený pro veřejnost, což umožňuje návštěvníkům učit se o místní fauně a flóře.

Pro dobrodruhy nabízí Malý Kajman možnost potápění v Černém podzemním doupěti, jednom z nejhlubších a nejtemnějších vodních doupětí na světě. Pro ty, kteří mají zájem o pozorování divokého života, je Kajmanská Brac známá svou populací ptáků a zelv. Tady můžete také podnikat pěší túry a obdivovat nádherné výhledy z hor.

Kajmanské ostrovy jsou také bohaté na kulturu a historii. Výlety na místní historická místa, jako je stará pevnost Pedro St. James nebo letiště v Ostrém zálivu, mohou návštěvníkům poskytnout pohled do minulosti těchto ostrovů.

Celkově lze říci, že Kajmanské ostrovy jsou exkluzivním rájem s bohatými přírodními krásami, křišťálově čistými vodami a možnostmi pro relaxaci a dobrodružství. Pro cestovatele, kteří hledají luxusní dovolenou na tropických ostrovech, jsou Kajmanské ostrovy neodolatelnou volbou.

Kajmanské Ostrovy - informace o destinacích

Mapa Kajmanské Ostrovy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko