Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kambodža - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Kambodžy? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této fascinující země v jihovýchodní Asii, kde budete mít příležitost objevovat ohromující archeologické památky, malebné vesničky a krásné pláže. S našimi zájezdy budete mít možnost navštívit slavný chrám Angkor Wat, který je největší náboženskou památkou na světě a je zapsán na seznamu UNESCO světového dědictví.... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Kambodžy? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této fascinující země v jihovýchodní Asii, kde budete mít příležitost objevovat ohromující archeologické památky, malebné vesničky a krásné pláže. S našimi zájezdy budete mít možnost navštívit slavný chrám Angkor Wat, který je největší náboženskou památkou na světě a je zapsán na seznamu UNESCO světového dědictví.

Kambodža, nádherná země v jihovýchodní Asii, je známá svými úchvatnými chrámy, bohatou historií, pohostinnými lidmi a malebnými přírodními scenériemi. Ležící mezi Thajskem, Laosu, Vietnamem a Zálivem thajského království, Kambodža je zemí kontrastů, kde se setkává tradiční a moderní život.

Angkor Wat, největší chrámový komplex na světě, je ikonickým symbolem Kambodže. Tento majestátní chrám, postavený v 12. století, je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a přitahuje tisíce turistů každý rok. V okolí Angkor Wat se nachází mnoho dalších starověkých chrámů, jako je Angkor Thom, Ta Prohm a Banteay Srei, které jsou svědky bohaté historie a architektonického mistrovství starých Khmerů.

Kambodža má také rozmanité přírodní krásy. Jezero Tonlé Sap, největší sladkovodní jezero v jihovýchodní Asii, je domovem mnoha vesnic postavených na vodě a exotických druhů ptáků. Národní parky, jako je Preah Monivong Bokor, nabízejí krásné horské scenérie, vodopády a možnosti pro trekking.

Hlavní město Phnom Penh je pulzujícím městem, které kombinuje moderní architekturu s tradičními chrámy a paláci. Tuol Sleng Genocide Museum a Choeung Ek Killing Fields jsou místy paměti, která připomínají temnou éru Kambodže za vlády Khmer Rouge.

Kambodža je také známá svou bohatou kulturou a tradicemi. Tradiční tance, jako je Apsara, jsou známé svou elegantností a symbolikou. Kambodžská kuchyně, s použitím čerstvých bylin a koření, nabízí vynikající pokrmy, jako je amok (kořeněné rybí nebo kuřecí curry) a lok lak (hovězí pokrm s pepřovou omáčkou).

Celkově lze říci, že Kambodža je fascinující zemí s bohatou historií, úchvatnými památkami a pohostinnými lidmi. Pro cestovatele nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat krásy starověkých chrámů, rozmanité přírodní scenérie a poznat bohatou kulturu této úžasné země.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko