Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kambodža - Sihanoukville - informace

Hledáte zájezd do Sihanoukville? Toto pobřežní město leží na jihu Kambodže a je známé svými krásnými plážemi, přírodními krásami a živým nočním životem. Zájezdy do Sihanoukville vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, dobrodružství a zábavu. Sihanoukville má několik nádherných pláží, včetně Pláže Ochheuteal a Pláže Otres, které jsou ideální pro odpočinek a vodní... Celý popis

Hledáte zájezd do Sihanoukville? Toto pobřežní město leží na jihu Kambodže a je známé svými krásnými plážemi, přírodními krásami a živým nočním životem. Zájezdy do Sihanoukville vás zavedou do destinace, kde se můžete těšit na sluneční koupání, dobrodružství a zábavu. Sihanoukville má několik nádherných pláží, včetně Pláže Ochheuteal a Pláže Otres, které jsou ideální pro odpočinek a vodní sporty. Můžete si užít šnorchlování, potápění a výlety na nedaleké ostrovy. Město nabízí také živý noční život s bary, kluby a restauracemi.

Sihanoukville, někdy nazývaný také Kampong Som, je přímořským městem na jihu Kambodže a jedním z hlavních turistických cílů země. Díky svým krásným plážím, exotické atmosféře a možnostem pro dobrodružství se stalo oblíbeným místem pro návštěvníky, kteří hledají sluneční dovolenou a relaxaci.

Pláže v Sihanoukville jsou jedním z hlavních lákadel této oblasti. Pláže, jako je Ochheuteal Beach, Otres Beach a Serendipity Beach, nabízí jemný písek, azurové moře a nádherné výhledy na západ slunce. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty, včetně šnorchlování, potápění a windsurfingu.

Sihanoukville je také výchozím bodem pro výlety na nedaleké ostrovy, jako je ostrov Koh Rong, známý pro své nedotčené pláže a živý noční život. Můžete se také vydat na výlet na ostrov Koh Rong Samloem, kde najdete klidné pláže a možnosti pro šnorchlování.

Město Sihanoukville samo o sobě nabízí několik zajímavých aktivit. Můžete navštívit tržiště, kde si můžete koupit místní suvenýry a ochutnat tradiční kambodžské jídlo. Město má také několik chrámů a svatyní, jako je Wat Leu, který nabízí pohled na místní kulturu a náboženství.

Pro milovníky dobrodružství jsou v okolí Sihanoukville možnosti pro pěší túry a průzkum přírodních rezervací, jako je Rezervace Bokor a Rezervace Kbal Chhay. Zde můžete pozorovat zdejší faunu a flóru a procházet se deštným pralesem.

Celkově vzato, Sihanoukville je ideálním místem pro dovolenou u moře, vodní aktivity a dobrodružství v exotickém prostředí. Tato destinace nabízí nádherné pláže, kulturní zážitky a možnosti pro průzkum přírody, což ji činí atraktivním místem pro všechny typy cestovatelů.

Mapa Sihanoukville - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko