Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanada - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Kanady? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této obrovské země plné nádherných přírodních scenérií, kultury a dobrodružství. S našimi zájezdy budete mít možnost objevit národní parky jako Banff a Jasper, kde se rozprostírají majestátní hory, ledovce a krásná jezera. Můžete si užít turistiku, lyžování, pozorování zvěře a mnoho dalších venkovních aktivit. Kanada,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Kanady? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do této obrovské země plné nádherných přírodních scenérií, kultury a dobrodružství. S našimi zájezdy budete mít možnost objevit národní parky jako Banff a Jasper, kde se rozprostírají majestátní hory, ledovce a krásná jezera. Můžete si užít turistiku, lyžování, pozorování zvěře a mnoho dalších venkovních aktivit.

Kanada, druhá největší země na světě, je nádherným a rozmanitým územím, které nabízí nekonečné příležitosti pro dobrodružství, objevování a poznávání. Od impozantních hor po úchvatná jezera a bohatou kulturní scénu - Kanada je destinací, která oslovuje každého cestovatele.

Kanadská příroda je dechberoucí. Skalnaté hory v Albertě a Britské Kolumbii, jako je Banff a Jasper National Park, lákají milovníky horolezectví a pěší turistiky. Na východě najdete rozsáhlé pralesy v oblasti Velkých jezer, jako je národní park Algonquin, domov mnoha druhů zvířat, včetně medvědů a losů. A samozřejmě, nejznámější jsou Katarakty Niagarské, které jsou jedním z nejznámějších přírodních divů světa.

Kanada je známá také svými krásnými jezery. Jezero Louise v Albertě s krystalicky čistou vodou a horskými panoramaty je jedno z nejkrásnějších jezer na světě. Jezero Moraine v blízkosti Banffu je dalším malebným místem s tyrkysovou vodou a horskými špičkami na obzoru.

Kanada je rovněž bohatá na historii a kulturu. Quebec je jediná francouzsky mluvící provincie v zemi a nabízí evropský šarm s úzkými uličkami a historickými budovami. Toronto, největší město Kanady, je kosmopolitním centrem s vynikajícími muzei, uměleckými galeriemi a bohatým kulturním dědictvím. Vancouver je moderním městem obklopeným horami a oceánem, nabízejícím perfektní kombinaci urbanismu a přírodní krásy.

Kanada je také známá svou pohostinností a multikulturalitou. Místní kuchyně zahrnuje různorodé pokrmy z celého světa, od čerstvého mořského ovoce na východním pobřeží po chutné poutine v Quebecu. Kanada je rovněž proslulá svým slavným javorovým sirupem, který je neodmyslitelnou součástí kanadské kuchyně.

Celkově lze říci, že Kanada je zemí s nekonečnými možnostmi pro dobrodružství, odpočinek a objevování. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo milovník kultury, Kanada nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko