Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kanárské ostrovy - El Hierro - informace

Hledáte zájezd na El Hierro, jedno z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě? Naše zájezdy na El Hierro vás zavedou do srdce této tajemné a malebné kanárské destinace. Prozkoumejte nádherné pláže s jemným pískem, poznejte fascinující podmořský svět při potápění a šnorchlování nebo se vydajte na dobrodružné túry po horském terénu s dechberoucími výhledy na oceán. Naše zájezdy na El... Celý popis

Hledáte zájezd na El Hierro, jedno z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě? Naše zájezdy na El Hierro vás zavedou do srdce této tajemné a malebné kanárské destinace. Prozkoumejte nádherné pláže s jemným pískem, poznejte fascinující podmořský svět při potápění a šnorchlování nebo se vydajte na dobrodružné túry po horském terénu s dechberoucími výhledy na oceán. Naše zájezdy na El Hierro vám umožní objevit krásy tohoto jedinečného ostrova, kde se setkává moderní pohodlí s autentickým šarmem místní kultury. Nechte se unést kouzlem El Hierro a zažijte nezapomenutelnou dovolenou, která zanechává stopy v srdci každého cestovatele.

El Hierro je nejmenší a nejjižnější z Kanárských ostrovů, které tvoří součást Španělského království. Ostrov se nachází v Atlantském oceánu přibližně 380 km západně od pobřeží Maroka. El Hierro je unikátní destinací pro turisty, kteří hledají klidné a přírodně krásné prostředí daleko od turistického ruchu, které nabízí krásné přírodní scenérie, jedinečnou faunu a flóru a autentickou kanárskou kulturu.

Jedním z hlavních lákadel El Hierro je jeho krásná příroda. Ostrov je hornatý s nádhernými útesy a zelenými kopci, které poskytují úchvatné výhledy na oceán. Návštěvníci mohou podnikat pěší túry po malebných stezkách, objevovat starobylé lesy, navštěvovat krásné pláže a koupat se v přírodních bazénech vytvořených sopečnou činností.

El Hierro je také známé pro své termální lázně a geotermální prameny, které nabízejí návštěvníkům relaxaci a léčivé účinky minerálních vod. Tato místa jsou ideální pro odpočinek a regeneraci těla a mysli.

Ostrov je domovem pro unikátní ekosystém, který zahrnuje endemické druhy rostlin a živočichů, což z něj činí důležitou oblast pro přírodní ochranu. Návštěvníci mohou pozorovat mnoho ptáků, jako jsou supi, buřňáci a vřeštíci, a objevovat podmořský svět během potápění nebo šnorchlování.

Kromě přírodních krás můžete na ostrově El Hierro také poznat bohatou historii a kulturu. Zajímavá je návštěva tradičních vesnic a městeček, kde můžete ochutnat místní kuchyni, poznat místní řemesla a tradice.

Celkově lze říci, že El Hierro je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a autentickou dovolenou v přírodě, daleko od turistického ruchu. Ostrov nabízí nezapomenutelné zážitky pro milovníky přírody, dobrodruhy a ty, kteří chtějí prozkoumat krásy Kanárských ostrovů mimo hlavní turistické trasy.

Mapa El Hierro - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko